Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten Duda to jest jakiś polityczny imbecyl. Naprawde nie wierzyłem, że wyznaczy Morawieckiego. Co on niby tym zyskał? Nic. Tylko po raz kolejny zrobił z siebie totalnego pajaca. Kto doradza temu człowiekowi? Jestem przekonany, że na spokojnie można było pisowcom przetłumaczyć, że nie ma sensu wyznaczać Morawieckiego, bo i tak nic nie ulepi. W zamian za to mógł wyznaczyć Tuska i zacząć powolne ocieplanie swojego zniszczonego wizerunku. Ten człowiek nie ma w ogóle zmysłu politycznego. Totalny baran. Kto mu doradza? Wielki strateg Mastalerek przyklepał taką głupote?

#polityka #tvpis #duda
  • 35
Co on niby tym zyskał?


@Bipolar-: Odpowiadając na pytanie: zapewnia sobie polityczną emeryturę.
Desygnując Tuska nic by nie zyskał (bo niby co?), a nie desygnując go zyskuje w oczach betonowego elektoratu (którego ciągle jest dużo). Oni są pamiętliwym zawistnym ludem i takiej "zdrady" (no bo jak to, Tusk nie wygrał wyborów, a premier?) by nie zapomnieli.

MM nie dostanie wotum, odpowiednio się to ubierze w TVPiS i jakoś to będzie.
Lud
Naprawde nie wierzyłem, że wyznaczy Morawieckiego


@Bipolar-: to ty nie ogarniales co sie w ostatnich latach dzieje? nie wiem jakim imbecylem trzeba byc zeby myslec ze Duda moglby kogos innego wyznaczyc to trzeba byc w spiaczce chyba przez ostatnie lata. Ci którzy krzyczeli: mimo wszystko Duda teraz są zszokowani? tysiące komentarzy na necie ostrzegały ich ze tak to sie skonczy ale do tych debili nic nie dotarlo, teraz sie nagle obudzili..
@Bipolar-: tym by nic nie zyskał, bo i tak wśród wyborców Tuska nic nie zyska. Powinien wybrać Kamysza, wtedy by #!$%@?ł Tuska i wbił klin pomiędzy PO, a PSL.
Długówofalowo Tusk by nie mógł znieść że nie jest najważniejszy w tej układance.
@Bipolar-: jaki miał wybór? Mógł wyznaczyć od razu kogoś z opozycji, potem używać weta rzadko i rozważnie, pogodzić się z porażką swojej partii i nie bruździć nowemu rządowi, ale co by ugrał? W opozycji już jest spalony i raczej się nie zrehabilituje, musiałby naprawdę stanąć na rękach by tego dokonać. Jak zacznie fikać prezesowi, to będą nici z politycznej emerytury z ramienia PiSu (np dobre miejsce do wyborów europarlamentarnych).
Interesu politycznego
#!$%@? ten Duda to jest jakiś polityczny imbecyl. Naprawde nie wierzyłem, że wyznaczy Morawieckiego. Co on niby tym zyskał?


@Bipolar-: ty jesteś polityczny imbecyl jeżeli myślałeś, że będzie inaczej
@Bipolar-: odkleja wam się xD podjął logiczną decyzję biorąc pod uwagę swoją funkcję. Tusk i reszta pseudoopozycji zagrała X, powiedział sprawdzam i zapytał o umowę koalicyjną. Nadal jej nie ma więc pograne.

Jak mnie obrzydzają populiści, tylko nadludzki centryzm
@Bipolar-: z jednej strony, rozumny człowiek myśli jak Ty, z drugiej musieli brać pod uwagę, że 35% wyborców mogłoby się nie pogodzić z tym, że nagle "Prezydent Polaków" wybiera na premiera Diabła Wcielonego z niemieckim i rosyjskim obywatelstwem... Dla pisowców to niska cena, w sumie nic przecież na tym posunięciu nie tracą.