Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak ludzie mogą jednocześnie twierdzić, że finał gry o tron to gówno (to prawda) i uważać zakończenie snk za objawienie dla nowoczesnej sztuki xD Przecież oba zakończenia mają te same wspólne punkty, masa plot armoru w decydującej bitwie, dużo fanservicu i ogłupienie bohaterów, albo wręcz tworzenie sytuacji gdzie zaprzeczają filozofii, którą się kierowali przez reszte serii.
#snk #attackontitan #shingekinokyojin
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@diablofanIV: akurat w anime ten fragment się nie pojawił, ale w mandze Armin podziękował Erenowi za #!$%@? 80% luzdkości, ten sam Armin, który unikał konfiktów i brzydzil się przemocą.
Z anime na szybko to mogę wymienić fragment gdzie wojsko z Marley celuje w Eldian i wychodzi Armin. Dosłownie w tym momencie mieli przed sobą typa, który dokonał masowej rzeźni na ich ludziach używając kolosalnego tytana, nie mówie już o tym, że
  • Odpowiedz
  • 0
erenem kierowało spermiarstwo do mikasy i tylko dlatego dokonał rzezi 80% populacji świata


@diablofanIV: to jest najlepsze, że wcześniej miał na nią kompletnie #!$%@? i traktował ją jak zastępczą matke XD
  • Odpowiedz
@Anon_daru @diablofanIV mnie trochę bawi, że fani anime mają zakodowane że główny bohater musi być jak songo XD Ulżyło mi jak oglądałem attack on titan. Co do GoT - nie mówimy o #!$%@? finale a o całym sezonie i w mojej opinii HBO brutalnie potraktowało temat tak jakby im się kończył kontrakt.
  • Odpowiedz
@Anon_daru Pytanie tylko jakie zakończenie byłoby lepsze? Też mnie ten plot armor zniesmaczył na końcu, tylu titanshifterów #!$%@? na hita (°° Osobiście dla mnie seria mogła się skoczyć na Rumblingu, ewentualnie jeden odcinek jeszcze żeby pokazać jego skutki, a za motywację Erena uznać po prostu nienawiść do tego #!$%@?łego świata.
  • Odpowiedz
@Anon_daru:
W mandze było że Eren albo zakończy konflikt niszcząc świat albo jego przyjaciele go powstrzymają i zostaną przez to bohaterami. W anime zrobili że planował tylko zrobienie z swoich przyjaciół bohaterów którzy powstrzymali rumbling (zrobili z niego mniejszego badassa a nawet pokazali jego żałosną stronę). Nie wiem czego można nie rozumieć w tym finale.
  • Odpowiedz
  • 1
@WHITEHAND: well sam sobie odpowiedziałeś i napisałes dużo lepsze zakończenie jak mangaka, który motywacje Erena przedstawił w stylu: Nie wiem, albo byłem głupi XDD
Zakończenie na rumblingu byłoby imo idealne, ewentualnie dopiąć do tego jakiś wątek konfilku na wyspie pomiędzy korpusem zwiadowców a Yeagerystami, który mógły zostać skonkludowany tym, że konflikty zawsze były są i będą, a ludzie na wyspie nie potrzebują wroga zewnętrznego żeby się wybić XD
Jeszcze wątek Ymir
  • Odpowiedz
@Anon_daru:
Standardowy motyw że ktoś kiedyś ze sobą walczył ale połączyli siły żeby pokonać większe zło.

żołnierze z Marley celowali w Eldian mogli ich #!$%@?ć i zrobić z siebie bohaterów

Gościu właśnie uratował ci życie więc z wdzięczności go #!$%@?, no bardzo to logiczne. Co prawda był to spisek Erena ale Marleńczycy o tym nie wiedzieli.

Końcowa scena była właśnie zajebista i dodaje realizmu przedstawionemu światu, bez sensu by było że
  • Odpowiedz