Wpis z mikrobloga

@PijanySzkot: Wy tam macie firmę która to robi.Nie pamiętam nazwy ,ale nawet na Podlasie przyjechali i w jeden dzień zrobili kuchnię.Fakt 10k trzeba było wyłożyć.Ale szybko i dokładnie.
  • Odpowiedz
@PijanySzkot: pan Marek ze świętego Rocha - robił mi kuchnie + szafy + meble do łazienki w 2021 roku, bez problemów - do tej pory wszystko się trzyma i nie narzekam - telefon: 602 302 533
  • Odpowiedz
@PijanySzkot: Mam parę do polecenie, między innymi: WOSmebl, WERA, no i Stolarnia Rzeszowska.
Ci ostatni robili kuchnię u mnie. Czy jestem zadowolony? No jakby to powiedzieć i tak i nie... Z finalnego efektu jestem, ale co się #!$%@?łem z żoną w trakcie realizacji to moje... Jak to mówili - byłem tym pechowym klientem, gdzie takiego zbiegu okoliczności i pomyłek to niby nigdy nie mieli, ale tak jak mówię
  • Odpowiedz
@PijanySzkot: Ja polecę Amak Meble, robiliśmy 2 lata temu i zadowoleni, od projektu, przez pomiary, po montaż wszystko sprawnie i bez problemu. Z projektantem spedzilismy 3 godziny opracowując najlepsze opcje, pomiar robiony dwukrotnie (raz przed finałowym projektem, raz miesiąc przed montażem). Montaż w jeden dzień, jak na razie zadowoleni w 100% - jedyne co to ze od projektu do montażu zeszło 3 miesiące ale odpowiednio wcześniej to zaplanowaliśmy.
  • Odpowiedz