Wpis z mikrobloga

#przegryw
witam, szanowne grono, jeśli ktoś ci powiedział że nie nadajesz się do niczego to olej go
jeśli ktoś ci powiedział, że jesteś nikim, olej go,
jeśli nie gadają z tobą, olej ich
miej swoje życie,
swoje pasje,
swoje radości, smutki, ale nie pozwól żeby ktoś ci dyktował co masz myśleć, czuć
popatrz na świat, w którym jesteś pod kątem ile jest w niej manipulacji, kto tobą manipuluje i jak.
nie daj się.
Żyj swoim życiem, planuj każdy dzień i staraj się go realizować tak jak ci się podoba.
Popatrz na swoje zalety, jakie masz talenty, co ci wychodzi dobrze,
jeśli jesteś leniwy, pracuj abyś był pracowity - to jest najważniejsze w życiu
druga rzecz - nie daj się unosić emocją, kontroluj je i powiedz sobie - jestem silny, nikt nie ma na mnie wpływu, tylko ja mam wpływ na siebie.
większość firm - typu kołchoz - jest to miejsce manipulacji, toksycznych relacji, rozmawiaj tylko z tymi, którzy są mili dla ciebie, inni - cześć, cześć, nawet nie patrz na nich, nie warto.
  • 1
  • Odpowiedz
@jerzy-michalll: im jesteś młodszy tym możesz więcej osiągnąć, inwestuj w siebie, naucz się dobrze angielskiego, jest to podstawa, niemiecki jest dosyć trudny ale możliwy do nauczenia.
Oczywiście w Niemczech dorobisz się szybciej niż w Polsce, nawet jeśli weźmiesz kredyt na mieszkanie w Polsce.
Jeśli skończysz dobrą szkołę, nawet technikum samochodowe, czy gastronomiczne, to o wiele łatwiej ci będzie znaleźć pracę niż po studiach
korpo - 10,20, 30 osób na 1 miejsce,
  • Odpowiedz