Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Palexpres a propos szkodliwych dodatków, to czy samo wapowanie owych destylatorów nie jest szkodliwe? Bo to brzmi jak wódka/papierosy bez szkodliwych substancji i nielegalnych dodatków.
  • Odpowiedz
  • 2
@Adheziwas: Samym podgrzanym powietrzem można podrażnić oskrzela. :)
Tu chodzi bardziej o to , że nie ma mowy o takich dodatkach, które np. uwalniają rakotwórcze związki przy podgrzewaniu, czy które podejrzewa się o przyczynę zwłóknienia płuc itp.
Do tego proponowane przeze mnie urządzenia, to nie są jakieś pierwsze lepsze podziki z kiosku, tylko takie wysokiej jakości ( w bardziej cywilizowanych krajach stosowane w klinikach ) Nie ma mowy o przepalaniu się
  • Odpowiedz
@Palexpres: szybkie pytanie - rozumiem, że to ekstrat, ale w ramach polskich norm, czyli 0,3% THC... Czyli taki vapek działa podobnie jak wszelkie shoty konopne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Palexpres: słyszałem, że vapowanie cbd ma negatywny wpływ na płuca, nawet większe niż nikotyna z innych produktów tego typu

https://www.roswellpark.org/newsroom/202302-vaping-cbd-causes-more-severe-lung-damage-vaping-nicotine-roswell-park-study-shows

“While cannabis has proven health benefits in pain management, sleep, relieving the symptoms of chemotherapy-induced nausea/vomiting in cancer patients, and in patients experiencing seizures, there is simply a lack of robust evidence about cannabis safety when delivered from vaping products.”


Warto być tego świadomym, generalnie produkty CBD bardzo na plus ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Dietetyq:"Do badania użyto (...) produkt CBD zawierający 50 mg/ml CBD (naturalny aromat) rozpuszczony w roztworze trójglicerydów o średniej długości łańcucha – tłuszczów pochodzących z oleju kokosowego lub palmowego" Wszystko w temacie moim zdaniem. Jak wyżej koledze pisałem, podgrzewane tłuszcze powyżej bodajże 120 st. wytwarzają rakotwórcze związki. Dlatego mamy w ofercie czyste destylaty.
  • Odpowiedz