Wpis z mikrobloga

  • 1
@Poludnik20: Nie było linku więc wklejam z newslettera. Moim zdaniem ciekawe. Nazwiska skandynawskich autorek linkuje do polskojęzycznych biogramów w Wikipedii.


Wszystkie publikacje, które powstaną w ramach projektu, zostaną opublikowane na Wolnych Lekturach na wolnej licencji, co znacząco zwiększy ich obieg czytelniczy. Czytelnicy i czytelniczki będą mogli przeczytać ebooki i wysłuchać audiobooków. Pierwsze tłumaczenia planujemy opublikować już w połowie 2024 roku.

Przygotowujemy dla was następujące utwory:

1. I Telefon, Victoria Benedictsson
  • Odpowiedz
  • 0
@moll: nie, podlinkowalem te szwedzkie i chyba dwie norweskie autorki do końca, bo wcześniej nie zdążylem wszystkich. Aaa, no i chciałem się pozbyć Twojego komentarza „że nic ciekawego”, bez śladu usunięcia go ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@moll: żadna manipulacja. Napisałem szczerze. Gdybym zdążył podlinkować autorki to nie wstawiałbym na nowo. Ale wczoraj przy kilku tych biogramach sam się zatrzymywałem i czytałem sobie, zamiast podlinkować i dopiero czytać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: poza tym edytowalem też dodając tagi z nazwiskami tych pań a tutaj na Wykopie widzę, że jest tak, że edytowane wpisy już na nowych tagach nie pojawiają się. A nuż za kilka lat, odezwie się do mnie ktoś o podobnych zainteresowaniach, być może znający któryś z tych języków... Jestem bardzo zainteresowany takimi znajomościami i już trochę ich mam. Staram się je pielęgnować w każdy możliwy sposób. Dlatego mam tu e-maila,
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: wprawdzie mam tu takiego pana radnego z rodzinnego miastka, który wypisuje do różnych ludzi niestworzone rzeczy na mój temat, korzystając z VPNów, z kilku telefonów i tego typu sztuczek, podając nieraz nawet mój dokładny adres zamieszkania..., ale mam wrażenie, że przez poważniejszych ludzi nie jest traktowany poważnie.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: skoro sam twierdzisz, że jedną z motywacji było eleganckie pozbycie się mojego "nic ciekawego" to jednak nie jest to do końca czysta intencja, bo tylko podlinkowanie.

Wygląda to raczej na to, że wczoraj nie trafiłeś z porą, odzew był mierny, to dziś ponawiasz, bo raz, że może ktoś więcej zobaczy, a dwa, pozbywasz się niewygodnego komentarza
  • Odpowiedz