Wpis z mikrobloga

@Intersith666: Jak już to mu się nie chce. To jest najbardziej leniwy kontent który można wypuszczać. Siedzi chłop, ogląda filmik który równie dobrze możesz sam obejrzeć, i tylko coś tam gada i jest jego morda w rogu.

Nieco ponad dekadę temu był na YouTube taki ewenement o nazwie "reply girls" i wszyscy to krytykowali. Potem minęło parę lat i powstały "kanały reakcyjne" i już nikt z tym nie ma problemu choć
supra107 - @Intersith666: Jak już to mu się nie chce. To jest najbardziej leniwy kont...
  • Odpowiedz
@Intersith666: @supra107 Chwile, chwilę, bo ja być może czegoś nie rozumiem, ale to nie jest kanał nrgeeka, 218 subskrypcji, wszystkie filmy tam podobnie jak ten mają po kilkadziesiąt wyświetleń, głos nie zgrywa się z obrazem z kamerki. Przecież to jakiś tani bait a nie on, dwa dni temu nawet wyszedł tam "zagrajmy w crapa: gothic 2" które wykręciło zawrotne 39 wyświetleń xD
  • Odpowiedz
@Jajozjadakure Jego recenzje nowych gier są takie nudne, że ja śmiem twierdzić, że te wyświetlenia robią jakieś boty xD

Jego materiały to głównie retro, to było grane, top 10 gier z jakiegoś roku, no i przyjemnie się ogląda Nrflashe.

Zwykle poza jakimiś funfaktami to co robi pod scenariusz to jedna wielka nuda. Crapy też odkąd czyta z kartki to są takie gówniane, że ja się dziwię, że ludzie dalej to oglądają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Intersith666: a to nie jest jakiś troll podstawiający głos NrGeja wygenerowany przez AI pod jakieś nie jego filmiki? Kamera tam jest doklejona z jakiegoś innego filmiku
  • Odpowiedz