Wpis z mikrobloga

No jak mnie #!$%@?ą takie poradniki DIY w stylu 5 sposobów na. HURR DZISIAJ POKAŻEMY JAK SAMODZIELNIE W KILKA CHWIL I W DOMOWYM ZACISZU ZROBIĆ TAKĄ SUPERANCKĄ DONICZKE. Myślę sobie #!$%@? ale zajebiście właśnie takiej potrzebowałem, zaraz se zrobie taką i wsadze paprotke. POTRZEBNE BĘDĄ STARA BUTELKA, TOKARKA, TENSOMETR, OSCYLOSKOP I #!$%@? WZBOGACONY URAN KTÓRY ZNALEŹĆ MOŻECIE W DOWOLNYM SKLEPIE CHEMICZNYM. No to #!$%@? do rossmana a tam #!$%@? zonk bo uranu
@Hatsune_Kitku: akurat uran to słaby przykład bo ten występuje naturalnie i możesz go sobie wykopać z ziemi i wziąć do domu. W USA pełno jest obszarów gdzie normalnie sobie występuje i możesz saperka sobie wykopać czy zamówić w internecie.

No i sam naturalny uran nie jest jakoś szkodliwy. Wieksze promieniowanie masz lecąc samolotem
@Pasterz30: Fajnie pooglądać jak ktoś mający narzędzia coś tworzy tylko śmieszy ta postawa, że takie zaplecze to nic takiego, wystarczy pooszczędzać na porannej kawie. A poza tym kilkoma tanimi narzędziami też da się to zrobić, tylko sobie musisz sam wymyśleć jak ;)

Widziałem też drugą stronę medalu jak komuś ciągle "przytrafiają się" błędy, no ale akurat ma okazję pokazać jak je naprawić ;) Po prostu wszędzie sztuczność i aktorstwo;(