Wpis z mikrobloga

@Salomonthekrol: mam nadzieje ze sie nie kurzy chociaz. Najgorsze co w zyciu doswiadczylem to kiedys praca wlasnie w jakims magazynie gdzie smarkalem czarna mazia na koniec zmiany, a cialo swedzialo jak #!$%@?. Na szczescie to juz nie wroci.
  • Odpowiedz
  • 576
@Salomonthekrol: zgodnie z rozporządzeniem z 26 września 1997 roku temperatura pracy nie może być niższa niż 14 stopni w pracach inne niż lekka fizyczna i biurowa, wtedy 18 stopni. Dostajecie posiłki profilaktyczne?
  • Odpowiedz
  • 1381
@sajko: zgodnie z rozporządzeniem Rady Januszy z 27 września 1997 roku z godziny 21:37 - jak się nie podoba to wypad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Opas: chyba ty #!$%@? temperatury, jestem bhpowcem w dużej firmie produkcyjnej. Posiłki profilaktyczne zgodnie z KP należą się pracownikom pracującym w warunkach szczególnie uciążliwych. Jeżeli jest to praca fizyczna, a praca OPa jak widać po forach jest fizyczna i wydatek energetyczny pewnie jest powyżej 1500 kcl szczególnie w niższych temperaturach. Poza tym należą się ciepłe ciuchy bo jest to praca brudząca. Poczytaj kolego zanim coś napiszesz i zaczniesz mi tu brzęczeć
  • Odpowiedz
@furyx: no to nie moja wina, że pracujecie w takich januszeksach. Jako bhpowiec zawsze dbam o pracowników i z pracodawcą walczę o to co najlepsze dla nich, jak nie potraficie walczyć o swoje i dajecie się tak traktować to nic się nie zmieni nigdy.
  • Odpowiedz