Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Co wy na to, żeby na nową edycję tvn
1. zatrudnił lepszych psychologów,
2. wybierał osoby o ciekawej, pozytywnej osobowości,
3. wprowadził do regulaminu zapis o zakazie uczestnictwa w programie znajomych i rodzin pracowników stacji,
4. zmienił prowadzącą (jak dla mnie to skandal, brak asertywności el Dursi i Oliwia wybierała w nieskończoność osobę, która ma odpaść - jest tam jakiś regulamin?),
5. wprowadził do programu więcej zadań, zabaw, eliminacji podczas gier,
6. zablokował możliwość powrotów/ jak ktoś odpadł to odpadł, koniec kropka (niech dostanie ten ktoś zaproszenie na uber pandorę, niech sobie tam skaczą do gardeł),
7. zachowania toksyczne, noszące znamiona nękania/napiętnowania - reakcja produkcji i bura dla delikwenta, jakieś ostrzeżenie a przy braku poprawy out z programu

Macie jakieś jeszcze pomysły a może te wyżej uważacie za bezsensowne?
  • 13
  • Odpowiedz
5. wprowadził do programu więcej zadań, zabaw, eliminacji podczas gier,

6. zablokował możliwość powrotów/ jak ktoś odpadł to odpadł, koniec kropka (niech dostanie ten ktoś zaproszenie na uber pandorę, niech sobie tam skaczą do gardeł),


@suzzyger: to wg mnie nie powinno isc w parze - zrobią glupią konkurencje typu ciągnięcie słomek o wylatujesz przez przypadek bez opcji na powrót
  • Odpowiedz
@suzzyger: Przede wszystkim więcej przywilejów dla nowych uczestników, żeby wyeliminowac patologię o nazwię "stara gwardia". Gdyby taka Lucy weszła do programu mając z góry immunitet to przez tydzień by się z nia obchodzili jak z jajkiem. To by musiało się wiązać tez z czasem wchodzenia nowej osoby i powinno to być tuz po rajskim. Wchodzi nowa osoba, ma immunitet i teraz niech się wszyscy starają, żeby ich nie wywaliła. Myslę, że
  • Odpowiedz
@suzzyger po pierwsze nie ciągnięcie tzw. Starej gwardii , nowi nie mają szans, więcej przywilejów, nie ciągnięcie na siłę do finału (przykład Tori&Krzysiek)
Więcej wyjść ekipy, więcej nagrywania miejscowości w której są, w poprzednich edycjach było tego więcej, w ostatniej jedynie jakieś siedzenie na kocyku , albo sporty wodne. Jeden spacerek po Kartagenie-nudaaaa
Więcej mieszania w parach , może rzadziej rajskie , bez powrotów i eliminacji uczestników, odpadanie jedynie ja rajskich.
Nagroda
  • Odpowiedz
  • 3
@Aurelia2021: o tak tu się zgodzę, nie ciągnięcie na siłę starej gwardii i więcej przywilejów dla nowych, żeby mieli szansę tam pobyć i zaistnieć a nie na dzień dobry stać się mięsem armatnim na poświęcenie i odpadnięcie.
  • Odpowiedz
@suzzyger: odniosę się do punktu 4.dla mnie el Dursi utknęła w tym formacie.moim zdaniem powinna już siedzieć w fotelu jako prowadząca Dzień Dobry TVN czy inne pierdy,rozmawiać o garnkach ,gotowaniu,szyciu i celebrytach..byłaby na miejscu,nie musiałaby ciągać swoich dzieci na drugi koniec świata,tysiąca walizek z dziwnymi ciuszkami itp.myślę ,że dla dobra ogółu powinni już ją zmienić...ona nie ma tego luzu niezbędnego w takich programach.
  • Odpowiedz
  • 0
@masz_fajne_donice: eee dlaczego, chyba w hp3 tam gdzie była Luiza, Simon itd. fajni byli ludzie, śmieszni, wymyślali swoje aktywności, było wesoło bez ciągłego leżenia na leżaczku i pierdzenia w stołek. O takiej pozytywnej osobowości myślę, która tchnie trochę ducha i życia w to hotelowe lenistwo.
  • Odpowiedz
@suzzyger: Zdecydowanie więcej uczestników w grze, bo w tym sezonie od połowy już były same powroty, a przez dłuższy moment nawet powrotów nie było. Powroty są ok, jeśli to są max 3 na edycję, uczestników którzy rzeczywiście mieli potencjał dymogenny lub byli pod innym kątem kluczowi w grze. Tymczasem uczestnicy, którzy odpadają w połowie sezonu z dużym prawdopodobieństwem wiedzą, że wrócą, a ich pary przez cały czas tylko czekają na ich
  • Odpowiedz
W tym sezonie to tak mało osób weszło nowych że szok a te powroty są mega irytujące właśnie jak ktoś tu pisał oni wiedzą że ktoś wróci i tylko oczekiwanko. Bez sensu!!!
  • Odpowiedz
@suzzyger: ad.1 co znaczy "lepszy psycholog " od kiedy co druga osoba studiuje w tym kraju psychologię bo do tego Nie trzeba żadnych laboratoriów ani inwestycji w infrastrukturę ten zawód nie istnieje. Jeżeli już to dobry psychiatra by się przydał tych akurat jest w tym kraju na lekarstwo. Ad. 2 Co do rekrutacji nikt nie zrobi masowego castingu bo budżet ich nie puszcza więc robią łapanki na tiktoku i na Instagramie.
  • Odpowiedz
@zdenix333: ten format potrzebuje prowadzącej, która będzie miała nie tylko wygląd, ale i charakter, który pozwoli jej podkręcać atmosferę w hotelu, a w razie potrzeby wyjaśnić uczestnika. XD
  • Odpowiedz