Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony wydaje mi się mocno że Ewcia wycofuje się rakiem z tego programu i tej wątpliwej relacji z Waldusiem pogromcą parostatków, obstawiam że albo osoby zyczliwe przemówiły jej do rozumu i powiedziały zeby spierd*** czym prędzej albo sama to w końcu zauważyła, wiec happy endu i ruchanka raczej nie bedzie (no chyba ze mocno nasciemniali przy montażu odcinka ukrywając pewne rzeczy zeby zrobić nam twista)
  • 9
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik: nie myśl za dużo, ona tam poszła tylko po to że każda z laseczek która dotychczas tam była, w jakiś mniejszy lub większy sposób zdobyła popularność/instagram/sponsoring. Ewka to ta jedyna co w szkole na apelu śpiewa, więc parcie od zawsze miała i nie czuła granic.
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik: A to Ewa kiedykolwiek wykazywała zainteresowanie? Bo prawda jest taka, że w ogóle nie mieliśmy okazji jej poznać. Zawsze stała gdzieś tam z boku i ładnie wyglądała kiedy realizacja skupiała się na Waldku i dopiero na randce mogliśmy zobaczyć, że niekoniecznie jest zachwycona swoim adoratorem...
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik:
1) Ona, atrakcyjna laska (trochę za chuda, ale zadbana i z twarzy ładna, hehe), może mieć każdego jednego faceta, myślę, że adoratorów jej nie brakuje, więc po co jej dużo starszy, wyliniały amant spod remizy, w dodatku rozwodnik i z dzieckiem?
2) od dekady co najmniej próbuje swoich sił w muzyce, nawet teledysk nagrała, ale jej twórczość do tej pory nie odbiła się echem, może wystarczy już jej grania do
  • Odpowiedz
@agaem: ale to od 3 odcinka jak została zdemaskowana, przeboje z YouTube wypłynęły bo ludzie nazwisko poznali, było wiadome że TVP ja do promowania się wzięło.

Ona jeszcze na sylwestra TVP2 zaśpiewa w zakopanym

Taki był plan
  • Odpowiedz
@ravau: Potem będą krajowe eliminacje do Eurowizji, które wygra. No a w maju wygra Eurowizję. Potem międzynarodowa kariera, puszczanie jej piosenek w radiach i miliardy wyświetleń na YT.
I to wszystko dlatego, że Waldek zgłosił się do Rolnika.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@AAAAAPsik: z początku myślałam że klimatem trochę do siebie pasują,ona taka Shazza na niejednym dożynkach grała i tancerz Waldi,ale po randce przechylamy.szalę,ze od początku z wyrachowaniem wykalkulowala : do Waldka uderza kobiety,które ona uroda lekko przebije i tym samym wybije się w tv
  • Odpowiedz