Wpis z mikrobloga

Z tego miejsca serdecznie nie pozdrawiam mojej nauczycielki biologii z gimnazjum. Blyat dała mi 0 punktów za zadanie gdzie trzeba było przyporządkować rośliny i zwierzęta do poszczególnych pięter lasu.
Jaram się pająkami od 6 roku życia i chciałem błysnąć wiedzą wpisując pająki do wszystkich pięter bo znałem różne gatunki które występują na różnych wysokościach. Ale dostałem 0 punktów bo trzeba było wpisać je w runie leśnym. Głupia baba chyba nigdy w pajęczynę na grzybach nie wlazła ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Jak z nią dyskutowałem po wynikach to skwitowała słowami „może i żyją wszędzie, 0 punktów” i nara. Nie przeszkodziło mi to potem zdać rozszerzenie z biologii.
Ha tfu na polskie szkolnictwo
#pajaki #terrarystyka #zwierzaczki #szkolastandard #szkola
Pobierz vuxiu - Z tego miejsca serdecznie nie pozdrawiam mojej nauczycielki biologii z gimnaz...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 39
@tomszczyk regały zwykle ze sklepu z meblami, terra pod wymiar. Oświetlenie to zwykłe paski led. Mireczek mi je lutował bo są rgbw i polecam go mocno. Wcześniej się #!$%@? z szybkozłączkami ale to gowno nie działa
@Xenesthis terraria od terrpol z Grajewa - top. Ozdoby to korek, jakieś korzenie i masa sztucznych roślin z temu. Z bliska trochę ten plastik psuje efekt, ale zawsze będzie wygladal tak samo i nie trzeba się bawić z pielęgnacją roślin
@Keiosss: inteligentny człowiek potrafi zarówno wpasować się w system jak i użyć inteligencji do swoich celów. Ktoś kto nie potrafi pojąć najprostszych zasad społecznych to zwykły bałwan a nie wielki superior intelektualny na którego szkolnictwo jeszcze nie jest gotowe xD
@WujaTHC: No ja się zgadzam. A co to ma do mojej wypowiedzi? Wykazanie się wiedzą spoza klucza odpowiedzi a następnie uargumentowanie swojego stanowiska to rozumiem zupełne burzenie porządku społecznego?
Ha tfu na polskie szkolnictwo


@vuxiu: Oferuja tam takie pieniadze ze na nauczycieli ida tylko ludzie, ktorzy maja pasje (ale szybko ja traca po zderzeniu z rzeczywistoscia xd) albo nie potrafia sie odnalezc nigdzie indziej. Dopuki to sie nie zmieni doputy szkolnictwo w Polsce bedzie wygladalo tak jak wyglada.
@vuxiu: Wez pojdz do tej szkoly znajdz ja i ja uswiadom jaka byla ignorantka. Kobieta pewnie do teraz zyje i sobie sprawy z tego nie zdaje. Mowie serio.

Nie mialem takich sytuacji osobiscie, ale zdarzylo mi sie po latach zajsc do szkoly gdzie chodzilem, aby podziekowac nauczycielom ktorzy odwalili kawal dobrej roboty - ich szok i usmiech byly bezcenne (ʘʘ)
@vuxiu: W szkole samodzielne myślenie nie jest punktowane, a przynajmniej nie było te 20 lat temu. Trzeba było wpasować się w klucz i pisać to, czego oczekiwał nauczyciel. Pamiętam jak miałam w wieku 11 lat na lekcji historii zadanie domowe, w którym należało ocenić w wypracowaniu rządy Mieszka I na jakąś ocenę szkolną i uzasadnić. Oceniłam go na 4-, bo pomimo swoich osiągnięć dopuszczał się m. in. rzezi niewinnych ludzi. Wypracowanie