Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie tabelkę tego jak #konfederacja głosowała na wicemarszałków, z podziałem na frakcje wewnętrzne, bo wydawało mi się że głosują jak małpy wciskając losowe przyciski. Może kogoś zainteresuje.

Beka ze Sławusia, który ostatnio jęczał, że koalicja będzie sparaliżowana bo w jej skład wchodzi kilka partii które nie potrafią się dogadać xD No wy w tej Konfederacji to potraficie ustalić wspólne stanowisko jak mało kto.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa
0.....D - Zrobiłem sobie tabelkę tego jak #konfederacja głosowała na wicemarszałków, ...

źródło: konfa_glosowanie

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: atencja jest tak ogromna i hobby u wielu od kilku lat, że to naprawdę już zboczenie. Najwięcej atencji od lewaków. Napędzają się nawzajem te marginesy dwa. Przecież oni co by nie zrobili nie będą mieć żadnego wpływu na Polskę, chyba że będziecie ich promować. To się wybiją.
  • Odpowiedz
@hurraoptymizm:

Przecież oni co by nie zrobili nie będą mieć żadnego wpływu na Polskę, chyba że będziecie ich promować. To się wybiją.


No raczej 'promowanie' przez lewaków im nie pomogło w tych wyborach, jak lewacy wzieli się za prześwietlanie wariatów którzy byli na ich listach.
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: teraz to PiS na zmianę z lewicą grzmi o konfederacji. Jakby ich przemilczeć to by się o nich nie myślało. To by było dobre. Myślę, że elektorat konfy ma wywalone w lewicę. Przeskoki w stronę PSL raczej zrobiły swoje. Myślę, że nie ma co ich tak promować, bo są zawieszeni w próżni i co nie zagłosują i co nie powiedzą są w niebycie w kosmosie. Chyba, że się koalicja o
  • Odpowiedz
  • 12
@0xFEE1DEAD Masz ból dupy, że każdy głosował jak uważał? Czy to nie istota demokracji? Rozumiem, że brak dyscypliny klubowej jest dla ciebie rzeczą, która cię przerasta?
  • Odpowiedz
@QHiN: mam bekę ze Sławka który ostatnio jęczał że koalicja KO-TD-Lewica nie będzie w stanie sensownie rządzić przez różnice, gdzie sami w konfederacji głosują na randomie.
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: Z tego można zbudować kilka user story. Np Tuduj wychodzi, że jest najbardziej pojednawczy (pamiętam, że jak Wolnościowcy odchodzili z konfy to pożegnał ich bardzo uprzejmie w przeciwieństwie do reszty) i chciał, by każdy klub mial swojego kandydata jakiego chce. Wstrzymał się jednak przy Wielichowskiej, która przed samym głosowaniem mówiła, że Konfa nie może mieć wice bo jest konfa. a inne to niechęć większości do Czarzastego czy zemsta na Witek
  • Odpowiedz