Wpis z mikrobloga

@AdamMechanik też to zauważyłem xd Jeszcze rządzą, a on gadał jakby to PiS był 8 lat w opozycji, a koalicja rządziła twarda ręka i bezwzględna większością. Te wypowiedzi pisowców to był taki pokaz hipokryzji i projekcji, że szok. Jakby alternatywna rzeczywistość. I najlepsze, że to jego przemówienie było możliwe tylko dlatego, że on niby jest ministrem (a raczej pełni obowiązki bo rząd został zdymisonowany przez Morawieckiego). Absurd i szaleństwo.
trybunał stanu dla tego dałna to jest mus, tego oczekują wyborcy


@AdamMechanik: Wszyscy posłowie oprócz PISu to 266 mandatów. Żeby postawić ministra przed Trybunałem Stanu trzeba 276 głosów (3/5 głosów). Żeby postawić Ziobrę przed TS 10 posłów PISu musiało być zagłosować za + wszystkie inne kluby.

Dodatkowy smaczek: to jest najprostsza część procedury, bo sam TS został pomyślany tak, żeby nie działał xd To jest fikcja stworzona przez polityków.
@AdamMechanik: ale wiesz, że dopóki pis ma prezydenta to nic im nie można zrobić, bo długopis zmieni się w drukarkę i wydrukuje ułaskawienia
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: na 100% nie jestem pewna, ale chyba ten od zegarka siedzi w areszcie już chyba całkiem długo, za co najśmieszniejsze łapówy na ukrainie, bo tam drogi pojechał budować czy coś, za to 2 pisowców zostało skazanych wyrok nieprawomocny