Wpis z mikrobloga

Minęły 3 lata od mojego ostatniego związku i już sam nie wiem czego, i kogo szukam. Czy chcę:

Mojego przeciwieństwa, które wyrwie mnie ze strefy komfortu?
Bratniej duszy, z którą wspólnie będziemy dzielić te same doły i szczyty?
Przyjaźni zmieniającej się w miłość?
Miłości od pierwszego wejrzenia?
Chillować z nią w domu przy filmie i książce?
Szlajać po nocy i nie dbać o plany?
Trafić blisko ideału?
Zaniżyć wymagania byle ktokolwiek był?

Czuję się bardziej jak kilka dusz w tej samej skórze niż jedność. Jedna część czuje się samotna, druga boi przywiązania a trzecia chciała by płynąć z prądem.

#zwiazki #przemyslenia #psychologia #infj #niebieskiepaski
Pobierz L3gion - Minęły 3 lata od mojego ostatniego związku i już sam nie wiem czego, i kogo ...
źródło: r8e68vhmyy5a1
  • 4
już sam nie wiem czego, i kogo szukam


@L3gion: bajki Disneya.

Nie wymieniłeś żadnej cechy istotnej u osoby z którą można spędzić życie. Podałeś cechy bajkowe, infantylne żeby nie powiedzieć maminsynkowe. Jak w innych rzeczach w życiu jesteś tam samo rozlazły to kiepsko widzę szanse... odstraszasz sensowne kobiety.
@kosmita: Ok I'll bite, to jakie są te istotne cechy? No i nigdzie nie pisałem że chcę osoby na całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mordko ja nie mam 40 lat by randkować jak na rekrutacji w korpo, jakie ma pani oczekiwania finansowe i proszę dopasować swoje cechy charakteru do zwierzęcia.
@L3gion: cytując klasyka "FBI = Feminine, Beautiful, Inspirational". Kobieca, piękna i inspirująca. Wielowymiarowo: wygląd, obyczaje, poglądy, zachowanie. Cechy takie jak wierność, lojalność, szacunek także wynikają z tych trzech.