Wpis z mikrobloga

Ale rozwleka tę wypowiedź, nie mogę tego słuchać.


@PfefferWerfer: juz myslalem, ze mam #!$%@?ą umiejętność utrzymania uwagi na dłuższym materiale od tych tiktokow, ale przypomniało mi się, że nie oglądam tiktokow. Doszedłem do takiego wniosku, że tiktoki - tak jak wielu ludzi juz dawno stwierdzilo - niszczą umiejetnosc koncentracji przez serwowanie szybkiej, dynamicznej rozrywki... ale długie tiktoki są jeszcze gorsze xd
@Returned: To po prostu tępa osoba która ma problem z formułowaniem myśli i serwuje nam wypracowanie na poziomów IV klasy z opisywaniem jak to postanowiła że ma ochotę coś zjeść więc udała się do części restauracyjnej i znalazła klimatyczną azjatycką restaurację gdzie...

No po prostu chronologiczny ciąg nieistotnych wydarzeń połączonych w jedno długie zdanie którego esencję można by skompresować do jednego krótkiego zdania - Poznałam go składając zamówienie w restauracji w
@PfefferWerfer: to też chyba efekt mediów społecznościowych, że w tych czasach ludziom wydaje się, że są w #!$%@? ważni muszą koniecznie opowiadać dokładnie co ich w życiu spotyka bo są tacy wyjątkowi i cały świat kręci się wokół nich, zupełnie jakby grali rolę pierwszoplanowa w filmie, a reszta świata to statyści i npc, którzy mają robić za tło i podziwiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) narcyzm będzie częstszy
@cutthroat: Możliwe, mam 15 lat młodszą siostrę która dokładnie w taki sposób się wypowiada, zdolność wypowiadania się ani pisania nie rozwinęła się od wczesnej podstawówki, czytanie ze zrozumieniem nie istnieje, pochłania tylko kolejne treści wideo i nie ogarnia świata dookoła niej. Taki poziom intelektualny to dla mnie po prostu dyskwalifikacja społeczna i nawet nie ma co się łudzić, że taka osoba się ogarnie bo nie ma do tego podstawowych narzędzi poznawczych.
@PfefferWerfer: też mam takie obserwacje wokół siebie, 17 latek, któremu dorosli robią zadania domowe siedzący tylko przed jedna grą niepotrafiący zrobić wokół siebie zbyt wiele, zawsze winni są inni i świat nigdy oni, upośledzenie społeczne w stopniu znacznym, to pokolenie osiągnie dojrzałość umysłową emocjonalna w okolicach 40stki, a mam wrażenie, że istnieje możliwość, że wcale, szykują się coraz ciekawsze czasy, może to boomerskie #!$%@?, ale coś wygląda, że ten żartobliwy artykulik
Pobierz cutthroat - @PfefferWerfer: też mam takie obserwacje wokół siebie, 17 latek, któremu ...
źródło: Screenshot_20231117_222339_Firefox