Wpis z mikrobloga

Po zatankowaniu samochodu odjeżdża się kawałek żeby zwolnić dystrybutor i dopiero iść zapłacić czy się zostawia samochód przy dystrybutorze i idzie płacić?
#motoryzacja

?????

  • Odjeżdżam kawałek 10.5% (131)
  • Zostaje przy dystrybutorze 89.5% (1120)

Oddanych głosów: 1251

  • 25
  • Odpowiedz
@CandyToy ale odjeżdżając ktoś może już podjechać i przygotować się do tankowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@kubcha_ ja jak widzę, że ktoś za mną już czeka to odjeżdżam a jak pusto jest to zostawiam przy dystrybutorze
  • Odpowiedz
  • 17
@kubcha_ w życiu nie widziałem żeby ktoś po tankowaniu odjeżdżał z pod dystrybutora a później dopiero szedł zapłacić. Czemu to ma niby służyć skoro dystrybutor jest zablokowany aż do dokonania płatności?
  • Odpowiedz
Zostawia. Instrybutor i tak zostaje zablokowany do momentu, aż nie zapłacisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CandyToy:

nic nikomu z tego bo i tak zablokowany jest dokąd nie zapłacisz


@darek-jg: Nawet na dystrybutorach orlenowych jest naklejka z prośbą aby przestawić samochód.

Zatankowane?

zanim zapłacisz

przeparkuj

i zrob miejsce dla następnego klienta


Btw. kiedyś jak odjechałem kilka metrów to pracownik wyskoczył z budynku jak poparzony bo pewnie myślał
biskup2k - > Zostawia. Instrybutor i tak zostaje zablokowany do momentu, aż nie zapła...

źródło: orlenprzestaw

Pobierz
  • Odpowiedz
stacji w innych krajach


@Piotropatra: Szkoda ze u nas jest tak mało stacji samoobsługowych.
Żadnych zakupów tylko tankowanie od razu płatność i odjazd.
Nie wiem jak w innych krajach ale w Szwecji paliwo na stacjach samoobsługowych jest troszkę tańsze.
  • Odpowiedz
@kubcha_: Jak kupujesz hotdoga czy inne gówno to odjeżdżasz, jak tylko po paliwo to zostawiasz. Dystrybutor i tak jest zablokowany dopóki nie zapłacisz, a więcej czasu zajmie odjechanie, powrót z miejsca odjechania niż bezpośrednie pójście do kasy i odjechanie.

Nic mnie tak nie #!$%@? na stacjach jak gawędziarze zamawiający 2 hot dogi, którzy zastanawiają się czy sos tysionca wysp czy czomskowy, kabanos czy parówka, a do tego kawusia.
  • Odpowiedz
@kubcha_: kiedyś zwolniłem dystrybutor żeby nie blokować to przy płaceniu usłyszałem że ich system automatycznie zapisuje takie zdarzenia do wysłania na policję. Poprosili żebym tak więcej nie robił, bo muszą to później odkręcać.
  • Odpowiedz
@kubcha_: odjeżdżam kawałek. Już od dobrych kilku lat na wszystkich stacjach może tankować kolejna osoba. Z tego co się pytałem np na no name stacji koło mnie to mają bufor pamięci na 5 tankowań na dystrybutor.
  • Odpowiedz