Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony Pomidorowa nie bez powodu się tak odpaliła na niewinny z pozoru żarcik/ przytyczek młodego o kawkę. Najgorsze i najbardziej bolesne są własne kompleksy. Podejrzewam, że poszedł jej ciąg skojarzeniowy starsza o 10 lat--> dbaj o siebie--> serce nie pierwszej młodości, trzeba uważać, ryzyko zawału wzrasta z wiekiem.
Żeby nie było, młody moim zdaniem serio chciał zagaic i nie miał niczego złego na myśli. Interpretacja przez pryzmat kompleksów to juz inna sprawa.
  • 16
  • Odpowiedz
@NaNicTo trochę kompleksy troche coś co napisał inny Mirek: jak kobieta nie chce to kaZdy powód jest dobry żeby się przywalić; za mało mówi, za dużo mówi. Jak pokazał projekt Klaudiusz, jak kobieta chce faceta to może byc i obraźliwy lub lekceważący i wtedy tego w ogóle nie dostrzega. Swoją drogą w temacie kompleksów mam swoją historię i muszę się podzielić, bo długo siedziało mi na bani czy coś #!$%@? czy właśnie
  • Odpowiedz
A może młody przeginał z 'matkowaniem' dużo starszej kobiecie?
Moja żona też na #!$%@? ze zdrowym odżywianiem i strasznie tego nie lubię, jakby wam ktoś zwrócił uwagę piąty raz w ciągu dwóch dni o piciu kawy w tonie jakby to było picie rozpuszczalnika to też byście zaczęli się irytować.

Chcesz żyć zdrowo to żyj, ale zwracać komuś uwagę o coś takiego jak picie kawy zakrawa na #!$%@? ale w drugą stronę, już
  • Odpowiedz
Jak pokazał projekt Klaudiusz, jak kobieta chce faceta to może byc i obraźliwy lub lekceważący i wtedy tego w ogóle nie dostrzega.


@Frank_Parker: jak pokazał projekt Klaudiusz, jakiś procent kobiet zgodzi się na wszystko jeśli jej się facet podoba. Tak samo jak jakiś procent mężczyzn zgodzi się na wszystko jeśli mu się kobieta podoba.
  • Odpowiedz
  • 2
@Frank_Parker: napisała, że się odwieczy. Miałeś okazję zobaczyć co ma na myśli, może by przygotowała coś fajnego. Może być że jej zaimponowałeś i serio chciała się wykazać a ty zgasiłeś ją jak peta tym obiadem i w ogóle stwierdziła że jesteś jakiś dziwny. W takiej sytuacji w normalnym świecie powinno być tak:
- odwdzięczę się
- hehe nie trzeba
Ona i tak się odwiecza w taki czy inny sposób i jest
  • Odpowiedz
@NaNicTo ja #!$%@? dżizas jeździłem do niej na weekendy, i tak gotowaliśmy ale mówiłem że jej lepiej to wychodzi, więc dałem do zrozumienia że przy następnym zaproszeniu będziemy kwita, a nie że mi zależało na obiedzie xD
I nie miałem okazji zobaczyć co ma na myśli bo to kolejna rzecz w której jej pomogłem i sama spytała. Zresztą kto stabilny emocjonalnie by w ogóle dawał #!$%@? o taką odpowiedź że chwalisz czyjąś
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: byłego się "odkopuje" żeby pozbyć się aktualnego natręta. Wystarczy hasło "spotkałam się z byłym" i nowy fagas znika, a to nie musi być nawet prawda. Jeśli nie widzisz swojego błędu w poprowadzeniu tamtej relacji to chyba grany jest jakiś asperger, bo neurotypowy człowiek dostrzega takie niuanse.
W normalnym, zdrowym trybie jest tak:
1. ktoś, na kim ci zależy, prosi o drobną przysługę.
2. robisz tę przysługę bez oporów i rozkmin,
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz ja #!$%@? jesteś pomidorówą, wyjmij patyka, to nie było żadne żadanie. Pomijasz fakt że zarty z biedy i kanapek z powietrzem słuchałem przy każdej rozmowie i wysyłała mi memy w tematyce umierania z głodu i ubóstwa, a ty robisz ze mnie wyzyskiwacza toxica przemocowca bo raz zazartowalem w ten sam sposób xD
A były nie został odkopany mi przez nią, tylko przez osoby które znałem i to dwie niezależne dowodzące, że
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: a nie lepiej, zamiast pisać te kilometrowe żalposty, po prostu przyjąć do wiadomości, że jej ex był dla tej dziewczyny lepszą opcją od ciebie? Nie byłeś godną konkurencją, więc do niego wróciła. Może znów jej się odmieni, jak pozna jakiegoś chada, ale póki co najlepszy jest tamten typ. Serio, w związkach czasem najlepiej zastosować brzytwę Ockhama i nie wydziwiać, bo rozwiązania są często bardzo proste.
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz ale kto powiedział że nie przyjąłem xD przecież napisałem że poszła w piździec i dałem se spokój. Dla mnie wystarczyła świadomość jej wątpliwości i odpuścilem. Ty właśnie napisałaś, że uczuciowość z gumy vel "mam pojemne serduszko" to normalna sprawa i śmiało warto szukać zawsze lepśego Chada xD niepotrzebnie się wdawałem w polemikę, miłego dnia. Czy jej ex był lepszy, to już oceniało całe jej środowisko, wystarczy że bardziej go chciała.
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: po co ma oceniać jakieś środowisko, tylko jej opinia jest tu ważna. A ty przeżywasz to jak mrówka okres. I nie pojemne serduszko, tylko każdy szuka tego, co dla niego najlepsze. Ty też. Nie zdradzała, więc nie ma co na niej psów wieszać. Oby wszyscy tak elegancko przechodzili z jednej relacji w drugą, bez kombinowania na dwa fronty.
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz nie przeżywam tylko odpowiadam na twoje posty, bo temat jest stary i sobie go przerobiłem, ale wtłaczasz tu w odpowiedziach rzeczy niezgodne z prawdą to prostuje.
Czyli kłamanie o spotkaniu z rodziną na rzecz innego i później spotykanie się ze mną znowu to wcale nie kombinowanie. Ciekawe co mówiła byłemu i temu wianuszkowi kolegów piszących do niej ciągle, jak spała ze mną. Dla mnie po prostu nauczka że przeszłość zdecydowanie ma
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz jest inna, na błędach się nauczyłem. Złość że straciłem kilka miesięcy i odrzuciłem kilka kobiet które do mnie startowały trochę jest, żal do niej że robiła mnie w #!$%@? i zwodziła trochę też, zazdrościć nie mam czego, a z każdego zdania bije faktami. W przeciwieństwie do twoich gdzie bije projekcjami i ciągłym atakowaniem mnie, zamiast oceny sytuacji, niczym w artykule z wysokich obcasów
  • Odpowiedz