Wpis z mikrobloga

Obywatele nowego pokolenia z uwagą oglądają obrady #sejm . Rośnie nam społeczeństwo obywatelskie z prawdziwego zdarzenia
( ͜ʖ)
  • 32
  • Odpowiedz
@K_R_S: Ja bym sie tak nie cieszyl.

Ogladaja bo lubia patostreamy. Co nie za dobrze swiadczy i o obywatelach nowego pokolenia i sejmie :DD
Pato sie skonczy to nikt na normalne obrady patrzec nie bedzie :P
  • Odpowiedz
Oglądają tylko chorzy z nienawiści do PiS. Ale to sezonowcy


@Tomekmoskwa: Wypraszam sobie, ja nienawidzę PiSu całym serduszkiem od roku 2006. Ciężko mnie nazwać sezonowcem.PiS wyhodował sobie masę zawziętych przeciwników. To też umiejęność
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: Wypraszam sobie, ja nienawidzę PiSu całym serduszkiem od roku 2006. Ciężko mnie nazwać sezonowcem.PiS wyhodował sobie masę zawziętych przeciwników. To też umiejęność


@dariusz44: przybij piątkę( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Oglądają tylko chorzy z nienawiści do PiS


@Tomekmoskwa: tak bo interesowanie sie tym co robia politycy, czyli de facto sludzy narodu, to nienawisc do pisu xd wez sie ogarnij gosciu. to ze pisowcy zrobili przze 8 lat z sejmu chlew obsrany sam wiesz czym nie znaczy ze zawsze tak bylo i na zawsze bedzie. esssssA piss out
  • Odpowiedz
@K_R_S: to widać że nie masz pojęcia czym jest społeczeństwo obywatelskie. Większość ogląda ten cyrk bo dało się nabrać na klauna, który pełni funkcję marszałka sejmu. Chyba zapomnieliście jak opowiadał się za wprowadzeniem euro i cyfrowej gotówki. Ten człowiek jest na usługach globalistow i zgotuje wam piekło na ziemi w którym będziecie niewolnikami, uzależnionymi od państwa
  • Odpowiedz
@K_R_S: problem polega na tym że to my mamy zawsze rację. Tak było w przypadku covida, Białorusi i Ukrainy. Jesteśmy uznawani za szaleńców bo jako pierwsi mówimy prawdę przed innymi. Ordo at charmanderus
  • Odpowiedz
Rośnie nam społeczeństwo obywatelskie z prawdziwego zdarzenia


@K_R_S: albo kolejne pokolenie roszczeniowych Januszy wyklocajacych sie w gaciach z politykami przez ekran telewizora, oczekujący, że panstwowy urzednik wszystko zalatwi i ustawi panu Januszowi fajne życie w dobrobycie

Do roboty albo nauki a nie patostrimy oglądac
  • Odpowiedz