Wpis z mikrobloga

Generalnie program stawiam na rowni z #chlopakidowziecia z jedna mala roznica. Tamci mezczyzni sa chociaz swiadomi swojej beznadziejnosci. Natomiast ci z śopw są przekonani o swojej wartości. Najbardziej ten otyly taki co chcial sie rozbierac wiecznie(ciarki obrzydzenia) Krzystof
Ten z bydgoszczy dopiero pokaze tej nieksztaltnej masie Kornelii jakim schorowanym psychicznie jest gosciem. O nicu jeszcze gdzies uslyszymy jak Kornelia #!$%@? i odwazy sie mowic. Maminsynek dopiero pokaże rogi - mam czuja co do niego. To jakis schizol i zaburzeniec... Kornelia to szara masa tam gdzie by zawialo to tam bedzie. Nie pojmuje sensu takich życiorysów(serio po co to zyje xd)
No i nasz rodzynek kryptogejusz Apteka
Ten chłopiec wzbudzil we mnie najwieksze emocje xd oczywiście nie korzystne dla niego heh
Lalus, imo gejusz, falszywiec, i totalna mameja cos jak Kornelia ale wersja meska
Ten sezon obejrzalem przypadkiem bo akurat we wt o tej porze bylem przed tv
Czy obejrxe nastepny? Nie
Dlaczeto? Z tych samuch przyczyn dlaczego nie ogladam #chlopakidowziecia po pierwszym sezonie
Ja nie czerpie satysfakcji z ogladania gorszych ode mnie. Ja oglaxajac takie programy nie wierze, ze tacy mezczyzni istnieja i chca przekazać swój gen. Kiedyś swiat dbal o to by tego nie zrobili natomiast dzisiaj szukamy im ofiar w tv/necie. Oni powinni byc sterylizowani by nie powielic bledu gen w społeczeństwie a nie programy i szydera wielka.
No i sila rzeczy czlowiek ma sie za jakiegoś k...ultra sigma male po obejrzeniu tego ale uspokajam was #niebieskiepaski to zludzenie. Oni sa poprpstu mieszanka zlych genów
Wniosek? Sterylizacja powinna byc powszechna i globalnie zaakceptowana
Niech takie krzysie apteki żyją i ok... Maja prawo. Ale blagam was. Wysterylizujmy ich i im podobnych
Pozdrawiam
#slubodpierwszegowejrzenia #gownowpis
  • 4
  • Odpowiedz
Niech takie krzysie apteki żyją i ok... Maja prawo. Ale blagam was. Wysterylizujmy ich i im podobnych


@Lehita: Po przeczytaniu tego wpisu zgłaszam opa jako pierwszego do sterylizacji.
  • Odpowiedz