Wpis z mikrobloga

@harrame

Technologia opracowana i testowana juz z 3 dekady, ale nie wiadomo jakie moze miec skutki, najlepiej ze wszystkim poczekajmy tak ze 2 stulecia


No popatrz, strzykawki to technologia, która pewno jest co najmniej ze dwa stulecia w użyciu. Jednak nadal każdą nową rzecz, którą mamy zamiar nimi wstrzykiwać testujemy osobno.

mRNA w tym sensie to właśnie taka technologia jak strzykawka. Jest to metoda transportu. Liczy się co się nią transportuje. Zaś
@szpongiel

@mattz_

>@sossaa: gdzie ta depopulacja ja się pytam


A śledzisz statyki śmiertelności? W TV przestali podawać zgony to nawet nie wiesz, że trafiasz kulą w płot z tym memem.


No, no, czyli co maszty 5G jednak robią robotę? Ja #!$%@? coraz częściej zastanawiam co ja tu robię na wykopie.
Potem foliarze:


Hihi tymczasem, wszyscy którzy dali sobie wstrzyknąć białko kolca zaczynają odchodzić. Depopulacja trwa. Ale się daliście nabrać.
  • 0
@mattz_: maszt to masz rano pod kołdrą rano. Grunt to postawić chochoła i go dzielnie obalić. Wygranko, c'nie?
Nie trzeba myśleć o tym jaki to brutalny jest prawdziwy świat, tylko można popykać w CSa...

Fakty są takie:

1. W trakcie (jakiejkolwiek) epidemii śmiertelność wzrasta z oczywistych powodów, natomiast po epidemii zazwyczaj obserwuje się spadek śmiertelności do poziomów poniżej tego co było średnio w okresie przed epidemią, ponieważ każdy człowiek umiera tylko
szpongiel - @mattz_: maszt to masz rano pod kołdrą rano. Grunt to postawić chochoła i...