Wpis z mikrobloga

@TataMnieBilJakBylemMaly: jak normalnie sobie czasami robiłem wolne od biegania, tak przez cały ten debilny zakaz poruszania się "poza zaspokojeniem podstawowych potrzeb" biegałem dzień w dzień. Tak, zachorowałem na covid - parę miesięcy po "szczepionce" xD
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: nagle zgony = nagłówek "mlody pilkarz nie zyje, nagla smierc", komentarze "naglica, szczypawka, depopulacja", przyczyna - wypadek samochodowy.
i tak sie zyje z czapeczka foliowa xDD
  • Odpowiedz
@harrame: lepiej być określanym foliarzem, niż żyć z świadomością przejęcia mRNA która pierwszy raz była zastosowana na taką skale, i niewiadomo jakie może mieć skutki.

Przynajmniej sie o zdrowie nie martwię ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: nagle zgony = nagłówek "mlody pilkarz nie zyje, nagla smierc", komentarze "naglica, szczypawka, depopulacja", przyczyna - wypadek samochodowy.


@harrame z rzeczy które niegdy się nie wydarzyły ta nie wydarzyła się najbardziej, szurze
  • Odpowiedz
przejęcia mRNA która pierwszy raz była zastosowana na taką skale


@toniemojekonto1: Technologia opracowana i testowana juz z 3 dekady, ale nie wiadomo jakie moze miec skutki, najlepiej ze wszystkim poczekajmy tak ze 2 stulecia, nie wiadomo jakie skutki może mieć promieniowanie telefonu xD
a kiedy mieli jej pierwszy raz używać jak nie w chorobie w której tradycyjna metoda nie do konca współpracowała, czy mieli po prostu bez powodu zastępować inne sprawdzone
  • Odpowiedz