Wpis z mikrobloga

  • 472
@podmaks no i taki poziom reprezentują wszyscy ci chcący wyjścia z UE - piewcy prostego chłopskiego rozumu, cytując "wykształcenie stosowne, czyli zdobywane z bólem, do którego jako twardziel żaden prawak się nie przyzna. "
  • Odpowiedz
@Berkel_88 dramat, a potem wszystkie te prawaki od pisiora do konfederuska krzyczą że nikt z nimi nie dyskutuje bo się boją, bo by niby „zaorali” oponenta wiedzą. A tak naprawdę nikt nie dyskutuje bo szkoda czasu na rozmowę z ignorantami
  • Odpowiedz
  • 15
@mojzesz87 a jak dyskutować z kimś kto pisze "sprawdź sobię", "jak nie wiesz to nie powiem Ci", "nie bede dyskutować" "tata wchodzi mi do wanny"
  • Odpowiedz
Jesteśmy oknem na wschód i zachód


@Berkel_88: Czyli generalnie ma tu być przeciąg.

Swoją drogą nie mogę z przedstawiania posiadania zachodniej i wschodniej granicy, jako ogromnego atutu xd
  • Odpowiedz
  • 11
@Berkel_88 o tych złożach metali to ja juz czytam od lat. O dziwo zawsze od szurów chcących wyjścia Polski z UE albo innych płaskoziemców xD

Niech już w końcu je odkopią! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@podmaks no i taki poziom reprezentują wszyscy ci chcący wyjścia z UE - piewcy prostego chłopskiego rozumu, cytując "wykształcenie stosowne, czyli zdobywane z bólem, do którego jako twardziel żaden prawak się nie przyzna. "


@Berkel_88: może mu z ruskiego źle przetłumaczyło xD
  • Odpowiedz