Wpis z mikrobloga

  • 164
@ortalionowy: Na szczęście www mają teraz obowiązek podawania najniższych cen sprzed 30 dni - więc wałeczki są inne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@Heisenbird podwyższyli cenę 30dni wcześniej. Np. ps5 cena 2.7-2.9k. Była promocja 2.2k zł z grą (którą na spokojnie można było sprzedać za 200zł) i można było kupić prawie przez tydzień. Dziś 1999zł bez gry, prawie wszystko wyprzedane z rana xD
  • Odpowiedz
Możesz opisać jakie? Jestem ciekaw co tym razem wymyślili.


@Heisenbird: Oczywiście, że nic innego niż podnoszenie cen 31 dni przed "promocją" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Albo mniej oczywiste "kody promocyjne" na konkretny asortyment - wtedy to nie jest obniżka i cena się nie zmiania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ortalionowy moja żona pracuje w rtv i dokładnie tak to wygląda. Tylko oni tydzień temu zmieniali ceny na wyższe, a dzisiaj je "obniżają". Najlepsze jest to, ze na kartach z cenami nie ma informacji o najniższej cenie z ostatnich 30 dni.
  • Odpowiedz
@Colin90 tez to zauważyłem jak przegladalem z ciekawości strony euro rtv i innych podobnych, poza tym jest kolejny wal czyli usuwanie niektórych rzeczy ze sklepu internetowego albo ukrywanie ich cen, a następnie przecena, albo zmiana w nazwie lub podanie samej nawy modelu itp, przez co caly ten POTĘŻNY omnibus i tak #!$%@? daje bo towar widnieje jako dopiero wystawiony i od razu przeceniony.
  • Odpowiedz
@ortalionowy: Dwa miesiące temu poległ mój telefon, więc od tamtej pory uważnie sprawdzałem promki. Markety typu Neonet to kompletne dno (zero zaskoczenia). Allegro to scam, gdzie etykietę Black Week dostaje sprzęt przeceniony np. o 2 złote. Motorola chyba promki wrzuca przez 365 dni w roku, bo nikt ich złomu nie chce kupować xD Droższe smartfony są przecenianie na zachodnich Amazonach (np. we Francji czy Włoszech). Najsensowniejsze oferty ma Mi Store -
  • Odpowiedz