Wpis z mikrobloga

Baba wczoraj powiedziała że muszę się wyprowadzić jak się kłóciliśmy kolejny raz o jakąś drobnistke. Ja już od maja o tym myślę, że musimy zrobić przerwę aby odpocząć i ogarnąć się, bo szkoda dziecka. A ja pokazuje jej umowę najmu mieszkania jaka mam od 1 grudnia i ta robi mi awanturę że co ja sobie myślę. #!$%@?. xD #zwiazki
  • 10
dziecko będzie i tak miało czestrzy kontakt z wujkami co nawet jednorazowo na ruchanie przyjdą jak z ojcem.


@Zarzutkkake: w moim przypadku nie. Ja myślę że jestem bardzo dobrym (poza kłótniami z matką) i zaangażowanym ojcem. Ma 4.5 roku a większość popołudniowego czasu było i jest nasze. Robiłem to bo w końcu to mój synek i praktyczne jedyna rodzina, i chciałem stara odciążyć. Tak narzekała że w nocy dziecko od rana
ja myślę że tak jej wygodniej i że z tego powodu tak będzie


@gigadude: oby tak było, moja ex też wiele wyrządziła szkód ale nigdy nie robiła na złość dzieciom jeżeli chodziło o kontakty ze mną.
Kwestie wygody i kosztów pewnie odgrywały w tym swoją rolę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heniek_8: @Zarzutkkake @Wino8884

zaczyna się...pyta się jak wyobrażam sobie opiekę nad dzieckiem. mówię, że nie planuję nic dokładnie, samo się ułoży, ale ale na bank powinno być pół na pół, musi mieć mamę i tatę. może tydzień u ciebie i tydzień u mnie? powiedziała, że dziecko nie może być tak rozdzierane i że mogę przychodzić przecież po pracy się z nim bawić.

najlepsze, że ja pracuję 8-16, a ona 9-17 i