Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: nic nie sprzedawaj. Ta gra szybko rozpuszcza nadmiarem kasy i samochodów.

BTW - jeżeli wylosujesz samochód i będzie duplikatem to raczej go wymień na kasę, bo szanse, że coś popularnego się sprzeda na giełdzie są mocno żadne.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: senna to jeden z najlepszych gripowych aut ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kontrola trakcji off, stabilizacja off, abs on sterowanie normalne zero wspomagania kierowania i gazu, linia na poczatek moze byc full dla nauki a potem jak bedziesz chcial
nie sprzedawaj nic, jak bedziesz chcial ogarnac rwd zacznij od okolo 800 i wtedy idz w gore, awd to ez mode.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: rob tygodniowe playlisty i forza7.

Jak chcesz dużo kasy to #!$%@? ten najdluzszy wyscig na autopilocie w jakims autku z bonusem do expa.

I ni #!$%@? nie ucz się cofania czasu bo soe w multi zdziwisz xD
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: ja wole swoje, ale w sumie jeszcze do tego dojdziesz xd
Jak bedziesz driftowal, ucz sie na manualnej skrzyni bez sprzegla, lepiej tak wychodzi niz na full automatycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ofc rwd only.
  • Odpowiedz
  • 0
@Devcio zacząłem się bawić i także robię swoje buildy, ale samodzielnie parametrów chyba zmieniać nie będę. Zauważyłem, że te buildy ludzi to nic innego jak gotowe kupione części. Przerobiłem sobie teraz senne pod typowego szatana do bicia rekordów, do daily się to nie nadaje niestety. Na ja w tym momencie mam ustawionego manualna właśnie. Driftowac to bym się kiedyś z chęcią nauczył
@biczek muszę porobić trochę wyścigów by mieć coś kasy
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Senna jest git na s2 998 wiecej nie ma sensu, wiele aut na X zmienia sie w potwory ciezkie do ogarniecia czasem xD
Z parametrow baw sie skrzynia biegow i dyframi, sporo mozna na tym uzyskac, bo czasami z automatu skrzynie sa niepotrzebnie dlugie ustawione...
A i rob wyscigi jak leci, nie baw sie w autofarme, szkoda zycia (powod dlaczego olalem nowego motorsporta, tam jest to praktycznie wymuszone xD)
  • Odpowiedz