Wpis z mikrobloga

Witam, do tej pory ubierałem się w najpopularniejszych sieciówkach (House, Diverse, H&M itp) ale chciałbym lekko zmienić styl i szukam czegoś co będzie lepsze materiałowo/bardziej eleganckie. Jakieś marki godne polecenia? Najlepiej w rozsądnych pieniądzach, ale droższe propozycje też mogę rozważyć.
#modameska #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 8
  • Odpowiedz
@kuba4370: szczerze mówiąc ja większość ubrań mam z kappahl’a - nie mechacą się po trzech praniach. Szwy nie zawijają się na środek koszulki jak w przypadku powyższych. Są dużo trwalsze jak dotąd.
  • Odpowiedz
Witam, do tej pory ubierałem się w najpopularniejszych sieciówkach (House, Diverse, H&M itp) ale chciałbym lekko zmienić styl i szukam czegoś co będzie lepsze materiałowo/bardziej eleganckie. Jakieś marki godne polecenia? Najlepiej w rozsądnych pieniądzach, ale droższe propozycje też mogę rozważyć.


@kuba4370: Tak szczerze, o ile nie pierzesz ubrań z dodatkiem kwasu solnego w roli odplamiacza koniec końców przysłowiowo każdy t-shirt to tylko i wyłącznie t-shirt nie ważne czy zapłacisz 30 zł
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Ja pytam ogólnie o ubrania, a nie konkretnie o t-shirty bo z nimi akurat większego problemu nie ma. Bardziej chodzi mi o koszule/bluzy/swetry/spodnie i ew. buty.
  • Odpowiedz
@kuba4370, bardzo fajne swetry, bluzy i spodnie ma Polo Ralph Lauren. Różne wełny, dodatki kaszmiru. T-shirty też mam bardzo długo i nic się z nimi nie dzieje. Nie polecam oczywiście białych, bo materiał tragiczny. Może się coś zmieniło z nimi, ale wątpię
  • Odpowiedz