Wpis z mikrobloga

Pamiętam początek lat 90. Mój ojciec miał trzy hotele, matka hurtownię medyczną, nie ukrywam, że w rokręceniu biznesów pomogły znajomości "resortowe". W ówczesnym supermarkecie w Kołobrzegu w 1994 robiliśmy zakupy, zawsze wózek wypchany za 4-6 miliony starych zł, a wynędzniali lokalsi patrzyli na nas jak na magnatów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oni ofiary reformy Balcerowicza a my beneficjenci ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zajebiste czasy, pamiętam jak ludzie z klasy mieli Pegasusy a tylko ja i jeszcze jeden taki Daniel mieliśmy Pentiumy i SNES-y
Raz się daliśmy zaprosić do takiego biedaka na Pegasusa tylko aby się ponaśmiewać. Daniel włożył mu gumę do żucia do tej dziury na dyskietki a typ się popłakał xD

#oswiadczenie #lata90 #wygryw ##!$%@?
  • 7
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: a to Ty z Danielem byliście tymi dwoma pedałami z dobrych domów. Których biłem na każdej przerwie. Pamiętam ten telefon, rozwaliłem ci go o schody. Później przyszedł Twój ojciec i ci przy wszystkich #!$%@? spuścił. A śmiechu kupaa była.
dopiero co szukales bieda-radia do Ibizy 2008, co w twoim zyciu poszlo nie tak, że z ustawionego dzieciaka nadzianych starych skonczyles w wypokowym rynsztoku urojen i fantazji ;)


@hu-nows: to samo co poszło nie tak w Kołobrzegu, że w 1994 już miał supermarket, ale pierwszego Lidla otworzyli w 2022 xD