Wpis z mikrobloga

#alpra #alprazolam #alpragen #clonazepam #klonazepam #relanium #benzodiazepiny #benzowraki #narkotykizawszespoko #ikp #recepty

Miśki! Dawno mnie nie było w tym temacie, bo dotychczas sobie radziłem i miałem odpowiednie dojścia, ale wraz z początkiem listopada trochę się pochrzaniło. Wcześniej był sierpień i kochany Niedzielski, który utrudnił wypisywanie psychotropów, a teraz jeszcze od listopada wprowadzili obowiązkowe weryfikowanie IKP przez każdego lekarza, który wypisuje psychotropy (ch*j z tym, czy minęły 3 miesiące czy nie).

Do rzeczy: Muszę udostępnić lekarzowi dostęp do mojego IKP, jeśli chcę recki na Alprox. A tam ćpalnia po całości - wypisywane duże ilości przez różnych lekarzy w krótkich przedziałach czasowych.

I teraz tak: Wiem, że udostępniając historię skierowań i recept mogę wybrać określone przedziały czasowe w które daję wgląd, zatem mogę pominąć dni, w które pisana była alpra. Pytanie kluczowe do Was, jeno tych co macie pewność:

Czy on zobaczy jakie przedziały czasowe są udostępniane? A może jednak zobaczy tylko listę tych moich recept, które chcę mu pokazać, ale nie zobaczy przy tym, że cosik mu tam cenzuruję?
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Nie masz co robić po nocy, tylko takie pie*dolamento wypisywać? Zrób sobie tam 50 pompek, czy coś. Ja napisałem, że kieruję zapytanie do "jeno tych co macie pewność".
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Spokojnie, nie jestem na głodzie, mam jeszcze spory zapas. A Ty zamiast tak kąsać jadem, to skup się, sam rusz szare komórki i uważnie przeczytaj główny post, bo sadzisz kocopoły nie na temat. Mam możliwość w moim IKP sam wybrać daty jakie udostępniam mojemu lekarzowi. Mogę wybrać np. przedział czasu od 18.04 do 22.05, a następnie od 24.05 do 27.11. Pomijam zatem przykładowo jeden dzień w historii recept mojego IKP,
  • Odpowiedz
  • 0
@koloros: Dobrze Panie i Panowie, dziś udostępniam z wycinkami, zobaczymy czy wałek się nie skapnie, że mu czegoś brakuje w dokumentacji. Trzymajcie kciuki!
  • Odpowiedz
@koloros: przecież napisałem ze udostępnisz całe IKP. Jak chcesz to idź z wydrukami bez IKP się zbłaźniłxD myslisz, ze ty pierwszy wpadłeś na taki pomysłyxD?

Nawet nie wiesz jak wyglada procedura udostepniania ilkpxD

Ale powodzeniaxD
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: A wiem, bo już udostępniałem w przychodni ;) A za powodzenie dziękuję, bo się przydało :D Nawet zająknięcia nie było tylko świeża recka ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Jak chcesz to idź z wydrukami bez IKP"... Jakie wydruki? XD W IKP można wybrać jaki rodzaj dokumentacji udostępniasz i jakie przedziały czasowe. Może być pełna dokumentacja,a mogą być wybrane daty i fragmenty. Zastosowane coś w rodzaju "filtrów" w
koloros - @Jakis_Leszek: A wiem, bo już udostępniałem w przychodni ;) A za powodzenie...

źródło: al

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Jak coś, misie kolorowe, to tak wygląda procedura cenzurowania IKP po zalogowaniu do portalu. Doktor zobaczy tylko te wystawione recepty i zdarzenia medyczne, które będą się znajdować w przedziałach czasowych wyznaczonych osobiście przeze mnie ;)
koloros - @Jakis_Leszek: Jak coś, misie kolorowe, to tak wygląda procedura cenzurowan...

źródło: cenz

Pobierz
  • Odpowiedz