Wpis z mikrobloga

@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS:

Odpowiedz AI

Aparaty stałe:

Metalowe aparaty stałe: Tradycyjne aparaty metalowe składają się z metalowych zamków, które są łączone drutem. Pomagają w precyzyjnym przesuwaniu zębów do właściwej pozycji.

Aparaty ceramiczne: Są podobne do aparatów metalowych, ale zamki są wykonane z przezroczystego lub kolorowego materiału, co sprawia, że są mniej widoczne.

Aparaty ruchome:

Aparaty ruchome (trakcje): To elastyczne urządzenia, które można wyjmować. Stosowane są zazwyczaj u dzieci i młodzieży.

Aparaty ortodontyczne na
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS:

A może da się np go trochę spiłować i wyszlifować po jednej stronie miejsce które (nachodzi na ząb obok, żeby wizualnie optycznie to lepiej wyglądało, imo na twoim miejscu po prostu bym zapytał dentysty, taki zabieg raczej nie powinien być drogi, a na bank o wiele tańszy niż aparat na zęby, bo te kosztują od ponoć 1600 nawet do 7.000zł.
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: No nie żebyś sam to robił xD tak piłowanie i szlifowanie zębów robi dentysta specjalnymi nakładkami - wiertłami czy coś w tym stylu, ostatnim razem jak bylem u dentysty coś tam robić, to się mnie zapytał czy chciałbym żeby mi " trochę spiłował i wygładził" trójki, bo w sumie mam takie jakby lekko przerośnięte i ostre wyglądają jak kły, ale mi to nie przeszkadza wiec, podziękowałem.