Wpis z mikrobloga

#fc24 #fut

Mam pytanie, jak wybierani są rywale w rivals? Jestem w 8 lidze, skład mam na 89 i praktycznie każdy mecz przegrywam tracąc minimum 8 bramek. Zagram w Seasons, to te niższe ligi ogrywam na luzie i siedzę sobie spokojnie w 2-3 lidze zazwyczaj.
Ze znajomymi co gram też raczej sobie radzę, oni za to grają w rivals w 6-7 lidze, ale mają trochę gorsze składy.
Czy żeby wygrywać to muszę sobie jakość składu pogorszyć, czy co, bo już nie czaję tego…
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@vanmorrison666 no właśnie, potrafię przegrać dwa mecze gdzie tracę 10 bramek, a przeciwnik tak mnie jedzie, że piłki nie zobaczę, a 3 dni później mam nagle jakąś serię paru wygranych i lecę ligę wyżej.
Po prostu nie rozumiem, czy to ja mam takie odchyły, czy ten algorytm dobierania przeciwników jest dziwny.
  • Odpowiedz
@miki4ever: algorytm dobierania graczy jest po wuju, bierz też pod uwagę że jest cała masa graczy którzy specjalnie nie awansują i siedzą w niższych ligach w rivals, bo głównym ich trybem gry jest fut champions.
  • Odpowiedz
W poprzedniej fifie wybijałem 3lige w rivals, a teraz nie moge wyjsc z 8 XD. Mialem max 5 lige w pazdzierniku ale teraz to juz przegiecie pały. Chyba coraz mniej osob w to gra i zostają sami championi. Dla takich co chcą dwa razy w tygodniu zagrać nie ma tu miejsca. Dodatkowo beznadziejne karty wypadają.
  • Odpowiedz