Wpis z mikrobloga

#ufo #uap #ciekawostki #piotrcielebias #ufohistorie

Witajcie!

Piotr Cielebiaś wrzucił wczoraj fajny materiał na temat UFO nad bazami wojskowymi. Link w komentarzu. Natomiast tutaj w poście zostawiam link do jego dzisiejszego lajta. Oglądam go właśnie, bo na żywo niestety nie mogłem.

Mam do Was pytanie, co myślcie na temat AMA z panem Piotrem? Nie wiadomo czy by się zgodził, ale tak sobie myślę, że skoro jest tu spora społeczność osób interesujących się tematem UFO, a część z tych osób ma naprawdę dużą wiedzę w tym temacie, to może warto spróbować go zaprosić. Kto wie, może się zgodzi. :)

Napiszcie proszę w komentarzach, co o tym uważacie. Zamieszczam też ankietę, by zobaczyć potencjalną ilość chętnych osób.

AMA - Piotr Cielebiaś

  • Jestem za, fajny pomysł. 71.8% (28)
  • Nie chciałbym. 28.2% (11)

Oddanych głosów: 39

Kopytnik_1 - #ufo #uap #ciekawostki #piotrcielebias #ufohistorie

Witajcie! 

Piotr C...
  • 8
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ogladalem troche jego filmow, w tym przedostatni bodajze i widze troche braków. Jak rowniez narracja pozostawia wiele do zyczenia. Kosmiczne opowiesci szczerze mówiąc prowadzi o wiele bardziej rzetelny research. Ale to moje odczucia.
  • Odpowiedz
  • 1
@kuperdisco: Rozumiem, aczkolwiek ja to widzę tak, że to po prostu byłaby możliwość porozmawiania z kimś, kto siedzi w temacie, tak na luzie. Były tu różne AMA, na przykład z politykami, nie trzeba się z każdą pytaną osobą zgadzać, by wziąć udział w takim wydarzeniu. Mało tego, dzięki temu istnieje możliwość polemiki z danym, odpytywanym gościem.

Ja lubię pana Piotra za jego dystans, nawet bym określił swego rodzaju sceptycyzm. Tak istotny
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: U mnie denerwuje mnie coś co nazywam "syndromem spiskowości". Chodzi o to, że być może po tak długim czasie siedzenia w tematach które do niedawna były spiskowe jak UFO/UAP zaczyna się doszukiwać wszędzie spisków, przekłamań i intryg. Każda wypowiedź z środowiska rządowego lub wojskowego jest z automatu przez niego podważana i wysuwana na bazie tego teoria spiskowa.
  • Odpowiedz
kazdy z tych kanałów ma swoje plusy i minusy wg mnie, np. w kanale KO podoba mi sie research jaki jest robiony przed stworzeniem odcinka , w kanale UH podoba mi sie ten dystans i w moim odczuciu zdrowsze pozbawione nadmiernego młodzieńczego entuzjazmu podejscie bez robienia na siłe sensacji na skale swiatową z kazdej historii.
  • Odpowiedz
@kuperdisco: KO ma strasznie uproszczony przekaz, nie posiada głębszej wiedzy na pewne sprawy i ten risercz kuleje. Dam przykład tylko z odcinka pt. Grusch - statki Obcych i Wyścig zbrojen.
KO wymienia "interesujący incydent z Daniegorska", gdzie doszło do katastrofy UFO. Tylko, że Ruskie tam wleźli, zobaczyli, że to obiekt, który uległ samospaleniu. Zrobili fotki. Mały obiekt, zresztą fotki są w necie. Czyli żadne UFO - raczej obiekt szpiegowski, który sie
  • Odpowiedz