Wpis z mikrobloga

#steampesos jakich kart płatniczych i z jakich banków używać na zakupy w ukrainie? Jakieś sposoby revolut, cinkciarz, wise? Mastercard czy visa? Chciałbym tutaj zrobić takie kompendium wiedzy, zapraszam do dyskusji… (sposób z kluczami znam lecz nie jest on pewny) na tą chwile aby uchronić się przed powrotem najlepiej jest giftować gry z drugiego konta na maina, ale do giftowania jest potrzebna karta bo z portfela steam wyrzuca błąd.
  • 11
  • Odpowiedz
@oly327: a to nie jest tak, że żaden sposób nie gwarantuje "nie przejścia"? próbowałem giftowanie gier, większość miała region locka, nawet jak próbowałem z odpalonym vpn'em na Argentynie na dwóch komputerach, z dwoma kontami, które rynek miały również w Buenos Aires. Być może coś źle robiłem ( ʖ̯) nie wiem. Korzystam z giftowania kluczy od zawsze, nigdy nie było problemów i jak wyżej, również uważam
  • Odpowiedz
  • 0
@somegoodguy_49: chodzi o to że płacąc z portfela steam za gry to przy każdej płatności masz ryzyko cofki... a przy otrzymaniu prezentu nie ma takiej płatności w ogóle w historii zakupów po prostu otrzymujesz gifta bez żadnej transakcji... Dlatego zadaję pytania jakie metody na wykombinowanie karty wirtualnej która jest safe. Po drugie gdy chcesz dać gifta używając portfela steam zawsze dostaniesz error, ale płacąc kartą ta blokada już nie występuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Koshi9012: a słyszałeś o tym ze ludzie dostawali bany za revoluta lub blokady? bo mi się obiło o uszy a ty płacisz revolutem? vis czy amstercard?
  • Odpowiedz