Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka Nie popieram PiS'u ani prawie wgl nie interesuję się polityką, ale wedlug mnie na wczorajszych obradach Sejmu, chyba najbardziej wyróżnionym Posłem był Pan Dariusz Matecki.. To jak zmasakrował tym tabletem Tuska I jego ekipę to był prawdziwy majsterszczyk.. Oby więcej takich akcji Panie Darku! Trzymam kciuki za dalsze działania dla Polski..
  • 15
  • Odpowiedz
@Balonowy21: Chyba chciałeś napisać jak pięknie Hołownia go zgasił jak peta bo gość zapomniał po co jest w sejmie. Bo chyba nie po to by robić jako propagandowy bilbord pisiorów no chyba że tylko do tego się nadaję i w sumie nie było by to takie dziwne.
  • Odpowiedz
@kotlet_schabowy_panierowany: i po co atakujesz łapiąc za slowka? Chyba mozna sie domyslec o co chodzi - 26.11 uslyszalem o nim pierwszy raz i mi zaimponowal a wczoraj zrobił taką dobra akcje ze zainteresowałem się bardziej i przestudiowalem kim jest ten czlowiek.
  • Odpowiedz
@Balonowy21: ale napisz mi na priv gdzie się zgłosić żeby się zatrudnić na tej farmie trolli. Takie słabe macie te baity, że aż się przykro robi, chciałbym podnieść trochę poziom. Obecnie to się nawet nie chce kopać leżącego, nuda.
  • Odpowiedz