Wpis z mikrobloga

W czerwcu tego roku miałem włamanie do firmy. Chłop coś tam poniszczył i ukradł dwa telefony xiaiomi xD #!$%@? z tym, ale wychodząc z lokalu zaszedł do restauracji obok, pobił kelnerkę i sobie poszedł. Policja go złapała, wywiozła na wytrzeźwiałę, a jak się okazało że trzeźwy, tylko odklejony to go puscili. Chłop skorzystał z okazji, poszedł do centrum i obił inną kobietę. Wtedy dopiero został zatrzymany i przewieziony do Choroszczy na dwa miesiące. No i w związku z tym zostałem wezwany na dosłuchanie (po 5 miesiącach od zdarzenia), bo policja miała odebrać chłopa z Choroszczy, ale powiedzieli, że nie mają jak i niech autobusem do nich przyjedzie usłyszeć zarzuty xD No i oczywiście chłop #!$%@?ł i nie wiadomo gdzie jest, a te dosłuchanie mnie to miało być w celu poinformowania mnie, że śledztwo zostaje zawieszone bo chłop #!$%@?ł. Pani policjantka powiedziała szczerze, że nawet go za bardzo nie szukają, bo i tam sam w końcu wypłynie - tzn gdzieś się włamie, albo obije jakąś kobietę xd Pozdawiam serdecznie z tego miejsca dzielne panie i dzielnych panów milicjantów #policja
  • 62
  • Odpowiedz