Wpis z mikrobloga

Po prostu nie mogę ogarnąć tego jaka zmiana dokonuje się w kulturze politycznej na naszych oczach. W końcu premier i marszałek, którzy mają do tego realną władzę, wychodzą do dziennikarzy i odpowiadają na pytania.

Odpowiadają po ludzku, na poziomie, rzeczowo i konkretnie, a nie jak pisowskie boty bredzace o niczym.

To jest po prostu nie do ogarnięcia, że przez ostatnie 8 lat byliśmy tak bardzo w piekle politycznym, pisowskim kręgu #!$%@?, napędzanym przez TVP i pacynki karakana.

#sejm #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka
deziom - Po prostu nie mogę ogarnąć tego jaka zmiana dokonuje się w kulturze politycz...
  • 53
@Stalionnn Szymuś to najbardziej dobrze chce po pierwsze dla Kościoła Katolickiego a po drugie dla swojej kariery, reszta jest na dalszym planie.
@deziom: Składam wniosek o podłączenie tych wszystkich mikrofonów gdzieś z tyłu, do jakiejś zbiorczej listwy (albo wielu gniazdek uprzednio zainstalowanych w sali).
Niech też ustawia się kolejka pytań, zamiast zadawania ich wszystkich jednocześnie.
ja tylko przypomnę, że obecnie panujący prezydent też był taki super nowoczesny, bo z kartki nie czytał, często się uśmiechał i w ogóle przystojniak.


@NitrousOxide: co, głosowałeś na niego i teraz boli?

lepiej pałować wiplera do nowych osób


@NitrousOxide: takich jak nomen omen Wipler i Bosak?