Wpis z mikrobloga

XDDDD nie mogę z tej gry zrobiłem w eliminacjach 8-2 i ogólnie grało mi się 10/10 wyciągnąłem chyba 3 albo 4 mecze, a jak przegrałem, to czułem, że zasłużenie, bo ktoś był lepszy, a nie że gra mnie rucha bez mydła. No wyrównany gameplay, bardzo przyjemny i fajny matchmaking. No to wbijam do fut champs i nie wiem co się dzieje, aktualnie 0-5 jestem same stompy po 5-6 do zera, w obronie nic nie kontroluje, a wczoraj dawno mi się tak dobrze w obronie nie grało. No niesamowite, to jest, że gameplay i matchmaking #!$%@?ł w mniej niż 24 godziny 180 no scope I nagle nie potrafię grać i nic zrobić XD #fut #easportsfc24 #fc24 #fifa
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@RoyBradshaw ogólnie gnije, bo elimki do fut champs to najprzyjemniejszy tryb w grze XD najbardziej wyrównane mecze, najfajniej się gra. Fut champs to fut champs, tutaj to rzut monetą raz zrobiłem 14-6, by next week było 6-14. A rivalsy #!$%@? brakiem spadków z dywizji, ograniczeniem sensu grania do 7 winów przez co wielu dobrych graczy zostaje w 6-5 lidze, bo nie chce im się awansować XD
  • Odpowiedz
@Rifo: mam tak samo, wczoraj wygrywałem wszystko, pięknie się grało. I tez jak przegralem to zasłużenie po wyrównanym meczu. A dzisiaj gongi po 7-0 dostaje, każda odbita pilka pod nogi przeciwnika, 3 podań nie mogę wymienić, nikt na pozycje nie wychodzi, a jak tracę pilke to nagle cala drużyna biegnie xD i już się śmieje jak gram czasem bo to jest niemożliwe. Mam bilans 2-6...
  • Odpowiedz