Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #redpill #wzrost #youtubeshorts

Oczywiście jak to już bywa z Redpillowymi radami gość oczywiście zapomniał czy też "zapomniał" wspomnieć o tym że Genetyka odgrywa największą rolę w wzroście( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego? Nie wiem ale podejrzewam że dlatego żeby potem wmawiać że to twoja wina Że jestes niski bo nie robiłeś tego i tego i nie możesz sobie wycierać mordy Genetyką pewnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
power-weak - #blackpill #przegryw #redpill #wzrost #youtubeshorts 

Oczywiście jak to...
  • 12
@power-weak: Genetyka najwazniejsza. Genetyka zmienia się dopiero na przestrzeni dziesiątek tysięcy lat poprzez ewolucje wynikająca z doboru naturalnego. Tymczasem ludzie w ciągu zaledwie 1 wieku urośli o ponad 10 cm. Wynika to głownie ze zmiany diety, a na taką w której jest mniej nieodborów. Obecnie w Europie raczej nie ma ludzi w pernamentnym głodzie więc niewiele można tu ugrać. Pewnie z max 2 cm jak się będzie lepiej jadło i dużo
@power-weak: Słodycze niby nie szkodzą, chyba, że na zęby, jeśli je przepalasz będąc aktywnym. Ale jak nie to robią dziurę w makro, bo to co #!$%@? słodkiego to inaczej to co tracisz, jakbyś jadł pełnowartościowe potrawy. Ale nie ma co roztrząsać, tylko budować siłę teraz na miarę swoich możliwości. Mogging ma być i normiczków na strzała!
@power-weak: Ja urosłem sporo, ale raczej dlatego, że mam wysoką matkę do której jestem bardzo podobny (każdy jej zawsze mówił, że mnie by się nie wyparła). Mama ma 178 cm, co jak na kobietę urodzoną w latach 60 to bardzo dużo, ojciec ma 1 cm więcej. Myślę, że miałem potencjał na 195 cm, ale tak jak Ty zarłem dużo słodyczy, a do tego mało mięsa. Ruchu raczej dużo, snu też. Dojechałem
@power-weak: Brat miał bardzo dużo ruchu (taki sportowiec szkolny), do tego byl generalnie takim niejadkiem (chociaż słodyczami raczej nie gardził), więc był takim chudzielcem kompletnym jakby z Oświęcimia wyszedł. Ja nie miałem brzucha, ale on to dosłownie jakby miał żołądek do kręgosłupa przylepiony. Potem czytałem, że przy głodówkach dużo hormonu wzrostu się produkuje więc może to miało wpływ. Też bez brata bliźniaka się nie dowiemy czy to to czy zwyczajnie genetyka