Wpis z mikrobloga

Wg dało prezent @vdr i dedu i reszcie 250 paczek na święta na ich prywatne konta? @KamilEater
#wot
Przecież to chyba 1200zl jak dobrze pamiętam xd
A jest ktoś kto sobie tyle kupuje normalnie? Po co? Przecież to będzie z 70k Golda jak nie więcej, a te czołgi które wypadają nie są tego warte bo to szrot, jedyne wytłumaczenie to że ktoś "kolekcjonuje" ale to i tak mogą mu nie wypaść wszystkie i musi kupić drugie tyle xd
Czyli 2400zl
  • 10
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: Tak, WG co roku daje CCkom paczki do otwierania na streamach/filmach.

Trochę osób na pewno kupuje, są one zazwyczaj dosyć opłacalne, poza goldem też bardzo szybko można ulepszyć swoją wioskę w grze i zdobywać spore bonusy przez całe święta. Większość też kupuje sobie i ma zapas golda na cały rok powiedzmy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: Chyba najnowszym polskim CC jest monsteryoo, głównie streamer z Twitch'a, raczej to grono powiedziałbym się poszerza niż zmniejsza. Są też "mini CC" gdzie jest głównie sporo mniejszych streamerów
  • Odpowiedz
i tak mogą mu nie wypaść wszystkie i musi kupić drugie tyle


@Nerlo_ajcats: dlaczego mają mu nie wpaść wszystkie? 1 na 50 to duża premka. Masz na myśli, że może wpaść dwa razy ta sama a inna wcale? Nie wiem, czy to tak działa.

1200zl jak dobrze pamiętam xd

A jest ktoś kto sobie tyle kupuje normalnie?


@Nerlo_ajcats: raczej ludzie w tamtym roku kupowali po kilka najgrubszych opcji skoro, WG
  • Odpowiedz
  • 2
@Nerlo_ajcats: dlaczego mają mu nie wpaść wszystkie? 1 na 50 to duża premka. Masz na myśli, że może wpaść dwa razy ta sama a inna wcale? Nie wiem, czy to tak działa.


@TwujKasztan: najpierw wypadają czołgi których nie masz, a dopiero potem duplikaty za które dostajesz złoto. Więc jeśli masz GSORa już w garażu, to potrzebujesz 200 paczek maksymalnie żeby ci poleciały wszystkie nowe premki.

Mnie wczoraj wypadło z 250
  • Odpowiedz