Wpis z mikrobloga

Pany, do jutra trzeba z #bittrex wypłacić coiny, jak to najlepiej zrobić? binance czy coś innego? kwota 78$ także nie chce mi się #!$%@?ć z zeznaniami podatkowymi, chodzi o to, żeby coiny przerzucić na inną giełdę, nie interesuję się tym od paru lat, ale szkoda paru stówek.
#kryptowaluty #bitcoin #binance
  • 19
  • Odpowiedz
@smway: na binance musisz zrobic pelna weryfikacje tzn gęba, wyciag z banku, jak sie nie bawisz w krypto to zrob portfel metamask i tam slij
  • Odpowiedz
@emjot86: rabby pierwsze slysze, uzywam metamaska z hardwalletem w tandemie, wiec mi to nie robi roznicy, a rabby nie widzialem zintegrowanego w projektach, ktore mnie itneresuja
  • Odpowiedz
@essalysolu: rabby dziala wszedzie tam, gdzie metamask. Hardware wallet nie pomoze na shackowany smart contract ktory oprozni Ci wallet, rabby tak (tak samo się go laczy ze sprzętowym portfelem).
  • Odpowiedz
@emjot86: @essalysolu: podepnę się. mam tam z $15k w ok. 30 crypto, lepiej robić trade do jednej i przelewać jedną czy lepiej każdą osobno? Dodam że chciałbym docelowo te alty mniej więcej zatrzymać
  • Odpowiedz
@puexam: @smway no właśnie, to miał być koniec trade'u a tutaj wchodze żeby wypłacić coiny i się nie da bo pisze że portfel jest temporarily offline. Oni to włączą jeszcze? Bo sam withdrawal przecież miał być jeszcze dostępny
  • Odpowiedz
  • 0
@interpenetrate ostatecznie zostało mi w kilku krypto i wyplacalem już po zakończeniu handlu wszystko normalnie tylko na jakiejś jednej krypto właśnie mam że przerwa na utrzymanie czy coś która już trwa kilkanaście h :) jestem jednak dobrej myśli bo cała reszta zadziałała dobrze
  • Odpowiedz
@puexam: Więc, potwierdzam przesłałem na trust wallet sobie xrp - ale mam znowu kolejny problem (jak ja nienawidzę tego całego świata krypto). Mianowicie, próbuje je teraz zamienić na coś. Myślałem że przez pancakeswap zamienię je na BNB - ale oczywiście okazuje się że nie mogę bo tam potrzeba XRP Token. Z kolei w samej apce jest opcja "zamień" ale w niej nie pokazuje się xrp z balansem jakie mam. Z kolei
  • Odpowiedz