Wpis z mikrobloga

@kalkaaa1 ona jest spoko a facet się skompromitował
Dla niego ważniejsze zdanie rodziców. Nie podoba mu się z wyglądu bo z chuda.
Nie mam pojęcia czemu nie wybrał tej grubej. Chyba tylko po to żeby podbić sobie ego
  • Odpowiedz
@teslamodels przecież każdy wie że ona go nie chciała i ta cała drama była wykreowana. To on o nią zabiegał, fakt że robił to w specyficzny sposób ale od początku ona go nie chciała xd
  • Odpowiedz
@kalkaaa1: No to chyba już wiemy czemu Ewka tak trwa przy Waldku nawet jak oczywiste jest że się nim brzydzi XD
@teslamodels serio? Widać przecież że rodzice to tylko wymówka a Ewkę odpycha na widok Waldka. Ale ciągnie to żeby właśnie mieć followy i publikę na koncertach.
  • Odpowiedz
@teslamodels: weź się nie kompromituj, gość wrzuca zdjęcia z inną na swoje Instagramy i co myślisz, że na tą nową dostał pozwolenie od rodziców? Ewa go odrzuca w każdej sytuacji gdy się do niej przymila i to ma być wina rodziców xd
  • Odpowiedz
@HereAfter: Zgadzam się, ja tylko czekałam kiedy Ewka puści pawia z obrzydzenia. Jej mina mówi wszystko... Jakby wąchała stary, zleżały na słońcu edam rycki... A ta scena z łapaniem jej przez Waldka za tyłek.. Okropne... Dziwi mnie tylko, że kobieta zmusiła się do randki tylko po to by wyjść z twarzą... A wyszła owszem z twarzą ale twarzą zbitego psa
  • Odpowiedz