Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że jakie by to GTA nie było to i tak rozwali rynek w drobny mak, a gra pewnie zwróci się Rockstarowi w ciągu kilku dób od premiery. Na pewno zdają sobie z tego sprawę i produkt będzie perfekto, o ile nie położy ich jakaś optymalizacja czy coś w ten deseń jak było to kiedyś w IV. Poza tym ta seria jest bezkonkurencyjna, żadna kolejna część nie zawiodła, dlatego nic dziwnego, że hype jest niesamowity, a w erze konsumpcjonizmu gdzie większość musi/chce być na czasie to grać w to będzie każdy, niezależnie co mówi teraz na temat tego trailera. GTA to już nie po prostu gra, a element kultury świata. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gta #gtavi
  • 12
  • Odpowiedz
@MrSzakal: kilku dób???

GTA V zwróciło się w dobę, a w 3 doby zarobiło 300% kosztów produkcji i marketingu razem wziętych.

GTA 6 się zwróci w kilka godzin od premiery
  • Odpowiedz
@dj_mysz: zwróci się przed premierą... Preordery idą na rekord... Ja do swojego Preordera wezmę urlop XD.... Dzieci i żona w domu, tata jedzie grać w spokoju ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@MrSzakal: nie neguje w żadnym wypadku tego, co napisałeś. Tak prawdopodobnie będzie.

Ale rozwala mi to mozg. Piątka jest imponująca, ale szczerze, pograłem może kilka godzin i mnie nie wciągnęło.
  • Odpowiedz
@MrSzakal: @AngiAngel @dj_mysz drobna różnica jest taka że V wchodziła pod koniec cyklu życia ps3 i x360 a teraz mimo że psv i nowy xbox są niby od paru lat, ale ze względu na brak exclusivów rynek nie jest jeszcze nimi tak nasycony.

Chociaż oczywiście życzę twórcom żeby gra była zajebista i pobiła wszelkie rekordy.
Może to ona mnie w końcu zachęci do zakupu nowej konsoli :).
  • Odpowiedz
W ciągu kilku dób? W ciągi kilku godzin chyba tak jak było przy okazji GTA 5

GTA 6 się zwróci w kilka godzin od premiery


@dj_mysz: Nie bądźcie naiwni, ta gra zwróci się z samych preorderów, tak jak to było w przypadku Cyberpunka 2077
  • Odpowiedz