Wpis z mikrobloga

KTO CHCE KSIĄŻKI, BO BĘDĘ ROZDAWAŁ!? „Napoleon” Andrew Robertsa (autor wkrótce moim gościem) i „Galicja” prof. Normana Daviesa to dwie wydawnicze perełki tej jesieni. Pojawiła się opcja na konkurs książkowy, w którym rozdam trzy zestawy takich książek („Napoleon” + „Galicja”). Konkurs będzie polegał na odpowiedzi na pytania związane z ostatnimi materiałami. Z pewnością jedno będzie o geografię Galicji, drugie o Napoleona i Polaków, a trzecie… nie wiem. Pytania będą opublikowane na moim koncie Patronite i tu informacja, że konkurs jest tylko dla Patronów, nawet i tych wspierających kwotą 10 zł. Ostatnio wysłałem patronom ponad 50 książek do paczkomatów i takie kwoty rekompensują mi choćby koszty wysyłki. Publikacja posta konkursowego nastąpi w Patronite w środę 6 grudnia punktualnie o godz. 18.00. Trzy pierwsze poprawne odpowiedzi pod postem zostaną nagrodzone. Powodzenia wszystkim łowcom dobrych książek. P.S. Nawet jak ktoś dołączy do patronów, ale nie uda mu się wygrać w tym konkursie, to i tak dostanie ode mnie książkę taki bonus dla tych, którzy doczytali do końca. REGULAMIN KONKURSU „Mikołajkowy konkurs książkowy na Patronite” znajdziecie w poście na Facebooku

#ksiazki #gruparatowaniapoziomu #literatura #historia #rozdajo #konkurs #patronite #youtube #ciekawostkihistoryczne #prezent
Historia_Podcast - KTO CHCE KSIĄŻKI, BO BĘDĘ ROZDAWAŁ!? „Napoleon” Andrew Robertsa (a...

źródło: konkurs Mikołajki

Pobierz
  • 5