Wpis z mikrobloga

Jest szansa że będzie jeszcze promka na Steam Deck LCD 256 GB na Winter Sale? Sprawdzam sobie sporadycznie czy odnowione konsole się pojawiają w zakładce ale na razie szczęścia nie miałem. Wiadomo że OLED lepszy ale trochę za duża różnica w cenie na ten moment a liczę że starsza wersja będzie jeszcze tańsza #steamdeck
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@diarrhoea: ponoć na kartach SD też spoko są prędkości z wczytywania gier ale Decka łatwo można zmodyfikować wstawiając nowy dysk. Za 1350 zł te podstawową wersje bym wtedy kupił. LCD 256 GB kosztuje obecnie 1899 zł bez promki co też jest w sumie świetnym dealem
  • Odpowiedz
64gb za 1350 zł wystawiają na steamie


@tomaszek1161: chłopie bierz i wymień dysk na jakiś 256gb (ja za swój zapłaciłem chyba 80PLN) do tego dorzuć kartę i masz super sprzęt na święta.
  • Odpowiedz
@EpicElliot będzie chciał to kupi, nie będzie chciał to nie. Nie widzę problemu. Piszę, że mam do sprzedania ale jak najwięcej do powiedzenia oczywiście ma ten który nie jest zainteresowany xd wypokowy obrońca moralności i dobra emulujący i piracący gry ze Switcha na pc xd
  • Odpowiedz
@chrusto: Nie napycha się portfela takimi żydowskim molochom jak Nintendo, Sony i Apple bo stosują antykonsumenckie praktyki, więc #!$%@?ł ich pies ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto kupi to kupi, mam to w dupie, napisałem tylko, że w takiej cenie kupi najwyżej jakiś frajer mając do wyboru setki lepszych ofert na OLX.
  • Odpowiedz
  • 1
@wikary: Dzięki wielkie za info! Nie zdążyłem na 64GB ale w sumie chyba jedynie 256 GB i tak jest jedyną sensowną opcją. Dokupi się jeszcze karte SD i można napieprzać. Dzięki jeszcze raz za info bo ta wersja 4 stówy tańsza niż jakbym miał kupić nową u Gabe'na
  • Odpowiedz