Wpis z mikrobloga

Murki tak serio, jakby ktoś potrzebował sprawne termostaty a nie wiem, nie stać go albo inny powód dla którego nie może sobie pozwolić (nie wnikam) to firma wymieniła je na elektroniczne z wifi a obecne zostaną #!$%@? w kontener. Chcesz taki? Pisz ile, podajesz dane do paczkomatu, opłacasz go (czyli robisz sam całą procedure) a ja to po prostu wyślę.

Tylko prosze bez wymyślania, że ktoś bierze wszystko. Potrzebujesz 3 - weź 4 i tyle.

#rozdajo - tu zauważy najwięcej a #!$%@? wie czy faktycznie ktoś z was na prawde nie potrzebuje.

Termostaty pochodzą z niemiec.
Pobierz Zarzutkkake - Murki tak serio, jakby ktoś potrzebował sprawne termostaty a nie wiem, ...
źródło: temp_file3920248058398956029
  • 101
@Zarzutkkake Ja potrzebowałbym 3 termostatów, bo jak dzieliłem pokój na dwie części to hydraulik ukradł moje stare dobre termostaty, a wstawił nowe bez regulacji temperatury ;) jak już nie masz to w poniedziałek udaje się do Castoramy, bo ugotuję się w pokoju, albo zamarznę :D
@Anoniemamowy w wielu spółdzielniach nie wolno zakręcać. Powołują się przy tym na artykuł 13 ustawy o własności lokali. Mieszkanie musi być ogrzane i kropka (bo jakiś z dupy powód np. grzyb). Jak nie jest to znaczy że jesteś złodziejem i kradniesz ciepło od sąsiadów. 18 stopni do dużo (vs 8°C wcześniej) i oznacza tyle, że masz więcej płacić, czy jesteś w domu czy nie.

https://wiadomosci.wp.pl/obowiazek-utrzymania-temperatury-w-mieszkaniu-kiedy-za-wychlodzenie-lokalu-mozna-otrzymac-kare-6824335091096416a
@Zarzutkkake: słuchaj ja bym wziął, ale takie stare to nie wiem czy mi się opłaca, dej mi te nowe może, jak ściągniesz kilka to nikt się nie zorientuje, tylko byś mi to przywiózł, albo chociaż zapłać mi za paliwo jakby miał do paczkomatu po to jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poważnie to spoko akcja, po co wyrzucać jak może się komuś przydać
@StachuChmura ja tu tylko ignoruje wiadomosci "hej wyslij mi 5 sztuk, tu masz od razu wygenerowany list przewozowy".
Po mojemu to z 20 mirków wygenerowało juz list do paczkomatu, opłaciło a termostaty poszły do tych, którzy maja ciut kultury xd

@atencjon elektroniczne są uniwersalne więc zakładam, że te obecne również. Tak jak w sklepach kupujesz sam termostat "pasujacy do większości zaworów".
@roszej jak zostaną zdemontowane z innych pięter do mojego wyjazdu z
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:

Mieszkanie musi być ogrzane i kropka (bo jakiś z dupy powód np. grzyb).

To nie jest z dupy powód. W nieogrzewanym mieszkaniu siądzie grzyb na ścianie, albo pojawi się wilgoć prędzej czy później, plus sąsiad mający obok siebie takiego robaka który zakręca ogrzewanie, będzie musiał znacznie więcej grzać u siebie żeby mieć ciepło. Bardzo dobry przepis, powinno odgórnie tak być we wszystkich kamienicach i blokach wyposażonych w ogrzewanie centralne. Jak