Wpis z mikrobloga

Murki tak serio, jakby ktoś potrzebował sprawne termostaty a nie wiem, nie stać go albo inny powód dla którego nie może sobie pozwolić (nie wnikam) to firma wymieniła je na elektroniczne z wifi a obecne zostaną #!$%@? w kontener. Chcesz taki? Pisz ile, podajesz dane do paczkomatu, opłacasz go (czyli robisz sam całą procedure) a ja to po prostu wyślę.

Tylko prosze bez wymyślania, że ktoś bierze wszystko. Potrzebujesz 3 - weź 4 i tyle.

#rozdajo - tu zauważy najwięcej a #!$%@? wie czy faktycznie ktoś z was na prawde nie potrzebuje.

Termostaty pochodzą z niemiec.
Zarzutkkake - Murki tak serio, jakby ktoś potrzebował sprawne termostaty a nie wiem, ...

źródło: temp_file3920248058398956029

Pobierz
  • 101
  • 3
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni podejrzewam, że to będzie na tej samej zasadzie co z żarówkami włoknowymi (te tradycyjne). Są zakazane do użytku domowego więc sprzedaje sie to jako specjalistyczne.
Nie mam czasu sprzedawać tego. Więcej zarobię wygrywając kolejne przetargi jak obserwowanie olx i użeranie sie z ukraińcami chcącymi dać mi link do wypełnienia dla kuriera ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zarzutkkake u mnie spółdzielnia zakazała tych od 8°C i teraz musi być od 18°C. Tylko że nie każdy chce grzać mieszkanie do takiej temperatury, zwłaszcza kiedy go nie ma. Dlatego ludzie kombinują, okładają termostaty kocami elektrycznymi, podkładają grosika pod zawór albo zapalają świeczkę na podłodze pod termostatem. Ale najlepszym rozwiązaniem jest stary termostat, za który ludzie się prawie zabijają jeśli ktoś ma na sprzedanie (przeważnie monterzy którzy je
@Zarzutkkake: na właśnie ja wziąłbym wszystkie. Znam szkołę, w której wszystkie są po prostu powyrywane, uszkodzone po byłym gimnazjum. Do tej pory nie ma kasy na nowe. Nie wyrabiają z opałem, bo za dużo idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
Serio jestem zaskoczony, bo pisały mirki głównie po 3 - 6 sztuk.
Właśnie dlatego wybrałem mikroblog a nie olx. Potrzebujesz dla siebie? Weź.
To za chwile by wylądowało w kontenerze - ponad 1000 sztuk. Było więcej, ale polacy tu będący maja podobną mentalność- brali po 5 - 10 sztuk. Nie chce myśleć jak by to w polsce wyglądało...