Wpis z mikrobloga

NIemozliwe ze ma złamany nos, jesli nie narzeka na ból ani nie jest znaczaco napuchniety. Ja nieraz dostaem grając w piłke, tak ze był napuchnięty i na poczatku ciezko byl owytrzyma z bolu, a nigdy nikt mi zlamania nie stweirdzil

#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@essos a to akurat nieprawda - brat miał pęknięty nos - zero opuchlizny, a pęknięcie było i potem operacja - dopiero po operacji nastąpiła opuchlizna. Przy pęknięciu też nie mozna walczyć.
  • Odpowiedz
@essos: mialem dwukrotnie zlamany nos i zarowno za pierwszym jak i za drugim razem bolalo mniej niz po takim uderzeniu pilka prosto w nos, nie wiem czemu, wiec to zaden czynnik decydujacy czy ma zlamany czy nie
  • Odpowiedz
@Zgredzimierz: dawno już to było i nie pamiętam dokładnie, mogę teraz walnąć głupotę, ale z tego co pamiętam to było pęknięcie i małe przesunięcie (więc możliwe, że był złamany/nadłamany) i musieli operować. Operację miał po tygodniu od diagnozy, zero opuchlizny i lekki ból - dopiero po operacji była opuchlizna.
  • Odpowiedz
  • 0
mialem dwukrotnie zlamany nos i zarowno za pierwszym jak i za drugim razem bolalo mniej niz po takim uderzeniu pilka prosto w nos, nie wiem czemu, wiec to zaden czynnik decydujacy czy ma zlamany czy nie


@ANTYrOKSYSYN: ja z łokcia od tyłu tez dostalem. Moze mialem złamany, ale nawet nie wiedzialem, a skoro nie wiedzialem to chyba nie jest to nic strasznego
  • Odpowiedz
@essos: Jak Marcoń ma złamany nos po takim ,,ciosie" to albo mega nieszczęśliwie dostał albo Polak ma kowadło w ręce, osobiście dostałem krążkiem hokejowym prosto w nos i było rozcięcie i spora opuchlizna ale nie był złamany. Jeżeli faktycznie ma złamany nos to będzie prześwietlenie i powinien pokazać opis wystawiony przez lekarza.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry Kiedyś na basenie miałem spotkanie z kolanem kumpla który wychodził zjeżdżalnią od dołu.... Nacięcie miałem może na 3mm jak Natan, jak wróciłem do domu to myślałem, że się zesram z bólu :D Nie byłem w szpitalu tylko później na prześwietleniu wyszło pęknięcie ale a szczęście nie miałem operacji i dlatego mnie to zaciekawiło a no i po tygodniu śliwy spore pod oczami.
  • Odpowiedz