Wpis z mikrobloga

  • 1
@Radegast69 Wszystko do PS1 działa płynnie. Nie testowałem wszystkiego z PSXa, ale bardziej wymagające ROMy 3D mogą się dławić. Ja njbardziej ubolewam nad brakiem emulatora N64. Za słaby na tę konsolkę, a pograłbym w Ocarina of Time ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@sl1der Polecam Miyoo Mini Plus. Alternatywą może być Anbernic RG35XX. Obie konsole są bardzo podobne, jednak ja wybrałem Miyoo, ze względu na Wi-Fi. Anbernic tego nie posiada, ale za to ma złącze HDMI i można go podłączyć do TV. Nie wiem jak z resztą konsolek, bo nie zagłębiałem się za bardzo, ale Miyoo Plus to jest to, czego szukałem, polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@Radegast69 Nie żałuję zakupu. Od dzieciaka było wieczne kombinowanie z emulatorami na androida, ale telefon to nie jest moim zdaniem sprzęt do grania. Ta konsolka rozwiązuje ten problem.
  • Odpowiedz
@yam_yeti Grałbym. Ja jednak cenie wygodę telefonu do emulacji w terenie jednak ze względu na dotykowy ekran niektóre gry gra się niewygodnie.

A do HM pamiętam że było kiedyś spolszczenie.
  • Odpowiedz
poleć co kupić jako taki retrohandset? Ali pokazuje miyoo V2, V3, Ampown i inne i mętlik mam. chcę na gift, aby była konsola rozwojowa, duzy set gier itd


@sl1der: Zależy w co chcesz grać. Z Miyoo zapomnij o grach z N64, GameCube, Wii, PSP czy PS2. Do tego Miyoo ma display ratio 4:3, więc trzeba mieć to na uwadze. Jeśli chodzi o nowszy sprzęt to Odin (Lite lub Pro), lub jego
  • Odpowiedz
@yam_yeti finał fantasy ix poszłoby na tym? Pamiętam, że spolszczenie robiło się poprzez zrobienie obrazu płyty na komputerze, następnie podmiany pliku przez jakiś program i na końcu wypaleniu płyty z podmieniony plikiem. Ciekawe czy jest jeszcze możliwość znalezienia tego wszystkiego w internecie? Było to około 20 lat temu. Z chęcią wróciłbym do tego tytułu w polskiej wersji.
A w harvestmoon też dziesiątki godzin przegrane.
  • Odpowiedz