Wpis z mikrobloga

Tja, czas włączyć odliczanie do filmu pt. "Hejt w internecie niszczy twórców". ;) Brandy weszło prof. Dudkowi za mocno w głowę wieczorem. Kto by się mógł spodziewać jaka będzie reakcja, a to dopiero pierwszy dzień po informacji, no naprawdę, zwykły przypadek... ¯\(ツ)/¯

Dla nie śledzących: w filmowej zapowiedzi książki była obietnica że wszystkie zamówione przed premierą będą podpisane.
#dudekohistorii #dudek #historia #ksiazki #afera
KHOT - Tja, czas włączyć odliczanie do filmu pt. "Hejt w internecie niszczy twórców"....

źródło: 45684345324345

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@OgorekMorski @KHOT @wacek_1984 XD ten Pan w wywiadach, które akurat nie skupiają się na komentarzach politycznych, już dał się poznać jako człowiek wysoko nieinteresujący. Robi pieniądze na tym co popularne, ale życie rodzinie ustawia za granicą.
  • Odpowiedz
@KHOT: teraz trafiłem na Twój post i jestem w szoku, że takie buractwo nie odbiło się w najmniejszym stopniu echem w social mediach/na yt/forach. Profesor wszędzie zapraszany jako autorytet, w wielu przypadkach traktowany jak wyrocznia jeśli idzie o historię najnowszą w wydaniu popularnym, tylu nowych fanów właśnie przez fakt trzymania poziomu i próby zachowania bezstronności (albo chociaż brak epatowania poglądami własnymi), a tu się okazuje że gość się zachowuje jak jakiś
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Shashek: niestety czasem życie weryfikuje autorytety. A czasem też ludzie miewają gorsze dni i to jest oczywiste, natomiast trzeba mieć też klasę żeby z takiego gorszego dnia wyjść obronną ręką, a tutaj tej klasy zabrakło. Szkoda bardzo, bo nie będę ukrywał, że lubię go oglądać i raczej nie przestanę jeżeli takich odpałów nie będzie więcej, na dodatek książkę w przedsprzedaży kupiłem, odebrałem i nie mam zamiary zwracać w ramach jakiegoś protestu,
  • Odpowiedz