Wpis z mikrobloga

Tęsknię za wykopem z początku wojny gdzie ludzie rozumieli jak korzystne jest dla nas istnienie niepodległej Ukrainy.
Teraz główna #!$%@? że Ukraina powinna się poddać Rosji i nie ma sensu dla nich ginąc za kraj.
Piszą głównie Polscy patrioci - korwinowcy. Znaczy się tak też by Polski bronili w razie zagrożenia.
Jak nieśmiało wspomniałem że na Ukrainie nie chcą rozbiorów jak Polska kiedyś to odpowiedź polskiego patrioty:

Ukraina to sztuczny kraj ktory istnieje kilkadziesiat lat. Natomiast Polska tysiąc. Wiec maja mniej powodow do walki.


#ukraina #wojna #wykop #bekazprawakow #bekazkonfederacji #rosja
  • 103
@KoniecTegoDobrego

@masz_fajne_donice: Moskiewska propaganda weszła w Polskę jak w masło i nic z tym nie robiliśmy.


Taki Braun i cała konfederuśnia biega sobie na wolności jak gdyby nigdy nic, a już dawno powinni gnić za kratami z akumulatorem przywiązanym do jajec i miłym panem notującym ich zeznania.


No fantazje to ty masz ale tak skończą nie ludzie pokroju brauna tylko pokroju zelenskich którzy rozkradają co się da nawet podczas wojny a
@masz_fajne_donice:

Przecież największą i najskuteczniejsza propagandę antyukraińską zrobił rząd ukraiński wraz z oligarchami i administracją ukraińską.

Powiedzcie mi jakie rzeczywiste gesty i działania w stronę Polski i Polaków zrobił rząd ukraiński od początku wojny.
Coś korzystnego dla Polski lub Polaków miało miejsce? Jakiś problem rozwiązano czy stworzono nowe?
@masz_fajne_donice: o tym jak #!$%@? jest cisniecie na Ukraincow to juz pisalem wiele razy.

Ale najbardziej mi sie podoba jak polacy, w szczegolnosci wykopki, sie nad nimi wywyzszaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najglosniej krzycza wykopki przegrywy, #!$%@? wywracajacy stolik z 7%. I gloryfikuja te nasza Polskę, kraj w ktorym #!$%@? samochodu normalnie kupic nie mozesz bo na 10 sprzedajacych, 9 chce Cie zrobic w #!$%@? i wcisnac
@masz_fajne_donice: zdrowym rozsądkiem na pewno nie było bronienie Bachmutu i robienie kontrofensywy. Teraz nie wiem co jest zdrowym rozsądkiem, bo swoich najlepszych ludzi już stracili, zachód powoli traci zainteresowanie a w wojnie na wyniszczenie nie mają szans. Może od razu powinni zaakceptować to że nie odbiją dawnych terenów, bo tych terenów i tak już nie odzyskają a do tego mają kraj i naród zrujnowany pod każdym względem.
@masz_fajne_donice:

Na przykład widziałem wielokrotnie podkreślanie jakim Zelenski jest złodziejem, jak rozkradł Ukrainę. Tylko bez przykładów.


Kogo chcesz bronić ? Sami Ukraińcy mówią o złodziejstwie władz Ukrainy oraz Zelenskiego.
Przykładów złodziejstwa Zełenskiego oraz władz jest mnóstwo. To uciekające miliardy w wojsku, pomocy humanitarnej, czy pomocy z zachodu. Przecież w czasie wojny nikt nikogo za rękę nie złapie nie rozliczy.
Pan Zelenski nie jest żadną figurą, jest wykreowany przez oligarchów ukraińskich. Jest
@klerykowiec: No i takie doniesienie z #!$%@?:

Zełenski miał kupić nieruchomość za pośrednictwem swojej teściowej Olgi Kijaszki. Jednak analitycy zwrócili uwagę na kilka wątpliwości dot. ustaleń: na umowie zakryte zostały niektóre dane, a dokument nie jest poświadczony przez urząd rejestru gruntów.

Otworzyłem tylko jeden.
Natomiast korupcja rządu i w całej Ukrainie to nie korupcja Zelenskiego.

Korupcja w Ukrainie zatrzymuje pomoc humanitarną. Gdzie ginie najwięcej sprzętu

Nie wiem w jakim celu to
@masz_fajne_donice:

Widziałem wielokrotnie pisane jakimi faszystami jest obecny rząd Ukraiński - jako przykład wystąpienie byłego nazisty w kanadyjskim sejmie - gdzie to Kanadyjczycy przyznali się do błędu bez wiedzy Ukraińców ściągnęli tego typa.

I wiele takich - otwórz dowolny news będziesz widział litanie tekstów


Żarty ? To tylko jeden przykład z wielu.
Ukraińskie władze oficjalnie czczą ludobójców nacjonalistów typu Bandera Szuchewycz stawiają pomniki, nadają ulice. To jakby Niemcy dziś czcili Hitlera
To tylko jeden przykład z wielu.


@klerykowiec: Ale przykład czego. To żaden zarzut - równie dobrze Polski rząd tam mógł pojechać i by nazistę wystawili. To zarzut zupełnie absurdalny.

Przykład. Iwan Gonta jeden z organizatorów rzezi Humańskiej (zginęło kilkadziesiąt tyś ofiar) postać otoczona jest szacunkiem, w m.in. miastach: Lwowie, Kijowie, Żytomierzu, Czerniowcach, Dubnie, Winnicy a także w samym Humaniu istnieją ulice jego imienia.

A to ciekawe bo my od ponad 3